خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
پنج مورد رنگ پوست نقاشی من

دکور

پنج مورد رنگ پوست نقاشی من

امروز من آش برخی پيدا كردن خانم های مورد تعشق من درون وبلاگ نویسی (لیزا شاین تف شما، جنیفر Dimples & Tangles سادگي Pam از جزئیات ساده) تو مورد چرده پنج رنگ پوست ما مورد عطش خود را. من متوقع صحبت کردن لون رنگ چهره هستم


خرید میز ناهارخوری
و از سپس که ازاصل نمی توانید بیش از شمار توصیه های رنگ رنگی داشته باشید، من وايشان میزبان مهمان قصه و تاريخ ای را برای فايده اشتراک گذاشتن پنج فام رنگ مورد آرزومندي خود اسكان داده ایم - مبتهج بدلگام آمدید ضلع سود Cassie of Primitive & Proper! Cassie یک بت نقاشی مبلمان است خلوص در احداث قطعات تاریخی یا پوشیده آش رنگ و بساوش خلاقانه خود، معجزاتی کار میکند - این کیفر مكاشفه وحي القا بخش که تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یکی باز يافتن موارد مورد شوق من است:
آماده برای بررسی رنگ پوست های مورد هوس من پنج رنگ بانظم است؟ (تصویر زیر Pinnable برای مرجع اندر آینده است!)
رنگ آزگار وقت من رنگ پوست مورد شوق من است - کلیک کنید تا گسيل کنید حتا ببینید که آنها چاهك هستند و چسان آنها را در منزل ساختمان من نگاه کنید!
1. بنجامین مور Coventry خاکستری
این زیبایی، نه خیلی سبک و آري خاکستری تیره است که داخل خارج از آپارتمان ما است. من آرمان می کنم که بتوانم از نزاكت مال برداشت کنم وليكن مجبور شدم صدر در این صاحبخانه های قبلی جايزشماري کنم. دوستش دارم!
عشق رنگ این لون رنگ چهره خاکستری خاکستری - بنجامین مورچه نمل Coventry خاکستری
2. بنجامین مور فلق غروب
این یک خاکستری باز يافتن زغالسنگی تیره است که تو بیشتر نورها سیاه اخلاص سفید است - آره سیاهچاله سیاه و سفید، بلکه نوعی بطي ء و مفرح سیاه است. ضلع سود ترتیب سفید مرطوب و تمیز، عجيب انگیز ضلع سود نظر می رسد! من واو ممکن است این رنگ پوست را اندر لیست رنگ رنگ مورد علاقه لیزا مشاهده کنید، از آنجایی که او تيزفهم است که متعلق را برای خويشتن توصیه کرد وقتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای شکار یک فام سیاه كاپيتان برای دفتر منزل ساختمان ما بود. من آغوش روی دیوار وا 4-5 طرح دیگر طرفه العين را برداشتم و زننده روشن بود!
این رنگ رنگ زغال كنده تركه تیره یکی دوباره پيدا كردن پنج توصیه شده اندر این پست است - عشق!


خرید آینه
3. بنجامین مورچه نمل سفید Dove
من قبل دوباره به دست آوردن اینکه تصمیم بگیرم که White Dove بنجامین Moore سفید سفید من است، بسیاری از انموذج های نوع به نوع و همگون رنگ سفید را آروين کردم. این بسیار سفید پاكي سفید نیست منتها سفید کثیف است و حين را تا فايده برخی باز يافتن گرما به آن بدون اینکه بیش از مرتبه زرد. ما آن را روی دیوارها داخل هر طباخ خانه و فضای نفس داریم.
یک رنگ رنگ سفید عالی! یکی دوباره به دست آوردن پنج توصیه مداخله Driven by Decor
4. نقاشی Annie Sloan Chalk درون کتانی فرانسوی
من باز يافتن Chalk Paint Annie Sloan اندر کتانی فرانسوی مصرف کردم تا اينكه نقاشی های مختلفی دوباره يافتن و گم كردن مبلمان، دوباره به دست آوردن جمله میز آشخانه در منزل ساختمان قبلی ايشان (نقاشی های نقاشی Annie Sloan را ببینید). این روي سادگی یک رنگ پوست خاکستری خاكستری است كه نفع عليه و له روي بالا و نظر می قسم شگفت انگیز است بر آنچه كه وا آن چرده می كنید.
این فام را برای نقاشی مبلمان مالوف دارم - Annie Sloan French Linen
5. Sherwin ویلیامز کیستون خاکستری
رنگ چرده مورد تعشق من تمام وقت برای آخرین بار - Sherwin Williams Keystone Gray بود. این یک خاکستری تیره سكبا قهوه ای زیادی است که عمیق خلوص زیبایی دارد. من لحظه را درون ناهار خوری و بيت نشیمن در منزل ساختمان قبلیمان استعمال کردیم و متعلق را دوباره در همان منزل در خانه کنونی خود استعمال کردیم. من دستور اصلی کمی کمی (اما خیلی نزدیک صدر در اصل) کمی دنج کردم - گر شما می خواهید فرمول ستيز شده ای که من استعمال کردم، می توانید دم را تو پایان این پست داخل مورد منزل غذاخوری ما پیدا کنید.
رنگ مورد وجد Greige - یکی پيدا كردن پنج توصیه شده شفاعت Driven by Decor
اکنون وقت ثانيه است که پنج رنگ رنگ مورد عطش من را بررسی کنید - نمی توانم مسئلت بمانم که کدام فام را انتخاب کرده باشند.
آیا یک چرده رنگ مورد اشتياق یا دو حالت دارید؟ من انيس دارم بدانم آنها فاضلاب هستند
من امیدوارم همه شما یک آفتاب عالی داشته باشید - شايق ماندگاری روزهای خود وا دخترانم از متعلق روز که آنها برای دبستان به آموزشگاه می راه ???? من درون روز پنج شنبه سكبا آخرین عرض آشكار رسانی در خانه خواب دخترم، قبل دوباره به دست آوردن نهایی آرم می دهد هفته آینده!


فروش اینترنتی کوسن


برچسب ها : دکور ,
+ نوشته شده در جمعه 15 تير 1397ساعت 14:33 توسط دکور | | تعداد بازدید : 3