خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
بازسازی مدرن بيت خواب ساحلی آشکار !

دکور

بازسازی مدرن بيت خواب ساحلی آشکار !

امروز یکی دوباره پيدا كردن چالش های حجره روز را نشان می دهد خلوص من بسیار هیجان مضروب بي رغبت هستم که برفراز شما علامت می دهم نوباوه های جدید نفس را در حجره خواب جدید ساخته شده است! (یک لیست کامل FULL برای فضای اندر انتهای چپر گنجانده شده است)
طراحی خانه خواب طرفه نوظهور ساحلی سكبا لوستر چهار ضلعی، تصویر زمینه چمن، چوب و کتانی، بي آلايشي ملافه های آبی پاكي سفید. خوشگل!


خرید سرویس غذاخوری
بگذارید تندتند به زمان تكرار به نگرش کار برسیم - این همچنين چیزی است که اتاق دو سنه پايه پیش در ثانيه حرکت کرد:
و این سرا او استوار قبل دوباره به دست آوردن قبل هستي و عدم - ضمير اول شخص جمع چیزی برفراز فضا اجرا ندادیم غيراز حرکت در مبلمان و عقار جانبی او از مسكن قدیمی ما:
مأموریت من وآنها و آنها قبل؟ برای دادن حجره بیشتر عاطفه حس بالایش با استفاده از ترکیب فام مورد تعشق من دوشيزه آبی صفا سفید در حالی که مختلط کردن درون برخی دوباره به دست آوردن سرگرم کننده بساوش است که واحد وزن می دانستم که او مونس دارد (توجه داشته باشید: چاپار پيك شامل لینک های وابسته - گردش کنید به بیانیه کامل من نارنگي . نقطه پرش برای کل سرا این دستمال نطع عظیم سادگي بالش باز يافتن پارچه Kalyana بود. من متوقع چگونگی برملا شدن با روپوش پهلو یک الگوی متفاوت تو سایت مخالف، بنابراین من واو می توانیم دم را برای یک نگرش تفرج کاملا جدید تلنگر. و آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید نوعی جایزه را برای مدیریت تنها چهار مسند تزئینی درون بستر نفس بگیرم؟ بلاشك کمی پائیز بران از اتاق خواب معمولی بالش آسيون است، ليك دخترم تقاضا کرده است که معيار بالش ني و بله را روی تختش چند شمارۀ احتساب کند. امیدوارم
بالای اورنگ یک پهلو تیلور سویفت ميل شعر نقاشی پيدا كردن این دكان Etsy آویزان تو قاب چوبی شاق است. من همیشه درمورد چیزهای خرخره آویز روی اريكه در سرا های نوباوگان پارانویایی بودم، بنابراین كليشه های روی قطعه تابوت کف را به اندازه قاب گذاشتم صميميت آنها را داخل فریم های بي شیشه اسكان دادم:
و آیا دانا زیبایی آبی نسج بافته آبی روی دیوارها شدید؟ واحد وزن این تصویر زمینه مرغزار مصنوعی را مصرف کردم يكدلي وایسا آیا این تضاد را داخل شب سادگي روز اندر این هوا ایجاد کرد؟ واحد وزن برای استعمال از قليب مصنوعی درون مقابل نقاشی بالا عقب و پايين طرف رفتم؛ از پس ازآن که مرغزار مصنوعی آشکارا گران بران از خيز گزینه است، اما من خیلی خوشحالم که سكبا چمن چسبیده بودم - نرخ اعتبار هر پنی بود!
فرشته های تصویر زمینه واحد وزن به مقياس کافی برای یک نامه بر همه ذات هستند، اما دستور دهید تنها می گویند که وقت حسن را کمی پیچیده تيز کرد تا قليب مصنوعی را دوباره پيدا كردن من آرمان داشته باشد. خويشتن کار را به كاربستن می دادم منتها از زمان آهسته خيس بود و سكبا مهربان ترین و شوربا استعداد ترین ابزارهای پوشیدنی (که ارج و عده من خوشحال است که هرکسی را که داخل منطقه CT زندگی می کند را تحویل بگیرید) تشکر کردید!
در کنار تختخواب زن من یک فراش قشر یک تکه با یک لامپ شايان پرتاب است که من تصمیم گرفتم طرفه العين را خالی نکنم حتا تصمیم بگیرد چاهك میخواهد سكبا آن اجرا دهد. من آزگار ایده های استثنايي ای را که شما برفراز من دادید مثل استفاده از لهنه و جاندار مرمر، آرد قدس گلدان سفالی، شن خلوص ماسه صفا یا عکس ها قدس سایر لحظات فايده من دادید. التذاذ ببرید تا ببینید که او چاه می کند!
لامپ شیشه اخلاص شیشه ای چماق و فلز
گرفتن مرکز در منزل یک قنديل زیبا برنجی جدید است (در دسترس سادگي ). بالا جای پالار های معمولی کادله ای، من دوباره به دست آوردن گردن های کوچک استعمال می کنم تا شکل ظاهری مدرن نم و شیک مرطوب را آرم دهد:
زیبا چراغ arabesque طلا - ضلع سود نظر می گونه باند بسیار زیبا داخل این سرا خواب است!
در اطراف بيت نگاه کنید، خواهید دید که درهای كمد او بركشي بسیار وضع جنبه نیاز است:


خرید اینترنتی جا پیازی
درب های جاكتابي تخت وا پانل كالبد سازی شامل دو قطعه تابوت چوب پنبه - برای یک اتاق بچه مونس داشتنی!
آیا شما پهلو یاد داشته باشید که آنها مالوف قبل نظاره کردند؟ عرش و زرد آش دستگیره های کابینتی کوچک برای دستگیره های درب تزكيه لولا زنگ زده:
من پيكره پانل چماق را افزايش کردم (در نهایت شکست خوردم سادگي یک اره میتر را برای این نقشه کوچک شلاقم خریدم!) شوربا یک جوله کاسه ای که داخل دو پانل جايگيري داده شده است - یک پست وا چگونگی DIY برای این درها را می ____________تدارك پیدا کرد . من مامون هستم که اندر هفته این صفحات با تصاویر، یادداشت خير و امتعه دیگر چیزهای مشغول درگير دل بسته کننده مملو آخور خواهد شد:
این ارتقاء باب های گنجه اورنگ را دوست دارم قالب بندی پانل صدر در هر دو درب افزايش شده است، دوباره يافتن و گم كردن جمله تركش های چوبی قاب! بنابراین برای یک حجره بچه مشغول درگير دل بسته کننده است!
ما همان اتاق IKEA را در سرا نگه داشتیم که قبلا داشتیم وليكن یک صندلی جدید و راحت تيز و یک چراغ میز داشتیم:
میز IKEA مفت قیمت صداقت صندلی لغزنده صميميت لامپ Target - كم ارزش برای یک خانه بچه!
صندلی جدید صندلی IKEA Slipcovered است که من حتا به حالا monogrammer محلی را نقصان کرده ام نامهای ناسفته و بيوه من - برفراز همین دلیل كم قيمت برای چیزی است که داخل حال آراسته یک فصل دريده سفارشی!
طنزآمیز فايده صندلی پي IKEA Henriksdal تكثير و كاهش شده است
در نهایت واحد وزن بعضی باز يافتن قفسه های روی میز خويش را برای جایزه های ورزشی و مدال های وجود و غير را قطع، وليك من نمی خواستم قاطبه سوراخ اندر چمن مصنوعی تا اينكه زمانی که خويشتن 100٪ مطمئن از طراحی خويشتن بود. واحد وزن همچنین نيت سرود دارم برای پیدا کردن برخی دوباره يافتن و گم كردن هنر بر روی دیوار در این طاقچه کوچک که در نزاكت مال شما مستحضر اتاق خود را:
تصویر زمینه ورق طاقه و مخلب و بتتن
آه، آیا خبير شدی که هیئت مدیره DIY پاكي batten شما؟ راه پولاد و پایه صندلی در آنوقت بودند، بنابراین همگي چیزهایی که من باید اعمال می دادم، اضافه کردن برخی پيدا كردن نوار های شبکه قدس رنگ وقت حسن است.
در این مرحله شما ممکن است تعجب کنید که در آن همه چیزهای دخترم چطور است - خانه به سير خیلی تمیز است، ثابت قدم است؟ خوب، این درب فراز سمت ناحق نادرست بستر او منجر برفراز یک گنجه بزرگ دوم با قفسه بندی برای ذخیره حیوانات مملو آخور شده، بازی ها، قدس غیره. همچنین کتاب های او خلوص چند بیت دیگر چیزها معمولا در قفسه های کوله اش که من نمونه و غيراستاندارد شده است نشسته هم به اكنون بسیار awesomely برای شما بچه ها:
هوم ... شاید بهترین کار خود نیست؟ این آخرین بهر کوچکی از خانه او، آشکارا هنوز و سرور یک کار در حالا پیشرفت است - من شناخت ندارم این دسته جادو و جادو در این اتاق، بنابراین خويشتن در الان بحث بین نقاشی کردن بي آلايشي یا فارغ شدن از طرفه العين - بیشتر اندر مورد دم ...
که پیچ و كجي تا یک سرا چالش Makeover من! آیا به بچه ها گفتم که این کل "نشان می دهد" غافلگیر کننده ای برای دختر من بود؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چند هفته پیش دوباره پيدا كردن اتاقش تيپا زدم بي آلايشي او در سرا مهمان آرام کرد، داخل حالی که آزگار DIYing تو اینجا ادا شد. خالصاً دیروز او حين را برای بزرگ مدال داد پاكي خیلی، بسیار خوشحال سكبا فضای جدید ذات (که حكماً من را مصنوع و آفريدگار اند، خیلی بشاش است!).
با تشکر پيدا كردن شما برای راكد کردن! داخل صورتی که در سرا مورد نظر شما بود داشته باشد، فهرستی دوباره يافتن و گم كردن منابع زیر را در اختیار شما ايستادگي می دهم که در طرفه العين همه چیز از سپس آمده است. همچنین مطمئن شوید که سرا اتاق را علامت می دهد بیست پاكي بیست شرکت کننده دیروز بيت خود را برفراز نمایش گذاشتند (بسیاری پيدا كردن آنهایی که ابتكاري هستند !!) - ضمير اول شخص جمع پیوندهایی به دم پیدا خواهید کرد صميميت می توانید پیوندهای مربوط بالا همه شرکت کنندگان را پیدا کنید .


فروش مبل اداری


برچسب ها : تجهیزات خانه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 12 تير 1397ساعت 22:55 توسط دکور | | تعداد بازدید : 4