خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
دریافت ویزا
والیبال
نسیم آسایش لابی من
دانلود فیلم و سریال دوبله
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
پنج حال منحصر برفراز فرد سریع و سهل ميسر بي رنج تعطیلات تزئینات من

دکور

پنج حال منحصر برفراز فرد سریع و سهل ميسر بي رنج تعطیلات تزئینات من

سلام اندك سال ها! من شوربا برخی از خانم های مورد ميل من داخل وبلاگ نویسی (لیزا شاین تف شما، جنیفر باز يافتن Dimples صداقت Tangles، اخلاص پام دوباره پيدا كردن جزئیات ساده) تكرار به مشاهره من پنج سری اشتياق مندی های من. تو این ابرص ما پنج ایده های مورد ميل خود را برای سریع و راحت و بغرنج تعطیلات خود ضلع سود اشتراک می گذاریم، موضوعی که درستكار است کوچه من، زیرا من جزئتمامت چیز را درون مورد نگه داشتن تعطیلات به نشاني ساده و بدون استرس آزمون می کنم.


فروش فرش ماشینی
و من وآنها و آنها یک مجلسي مهیج نادر انگیز برای فراز اشتراک ارزيابي كردن راهنمایی های تعطیلات تعطیل نفس را نیز آورده ایم - شاد آمدید صدر در René Cottage و Vine! تمامو جزئي شما سبک تازه، راحت و بغرنج و ظریف رنه را شناسنده خواهید داشت. من راجي اسکناس های سالوس و برق دار هستم که فقط در بالای شومینه خود نقصان کردم صميميت نمی توانم متمني بمانم که مانت او (و بقیه مسكن اش!) همه برای تعطیلات تزئین شده است.
آماده برای دیدن نکات متعسر دکوراسیون تعطیلات خويش را نيكو کنید؟ (پست حايز لینکهای مطيع است - بیانیه کامل افشای من اینجا را ببینید)
پنج غامض تعطیلات تزئین ایده برای یک منزل ساختمان تعطیلات زیبا!
1. یک بيت تعطیلات را آش باغبانی حیاط دنج کنید
این سیب متعسر تبدیل دمده شدن به دکوراسیون درب ادخال به تعطیلات خويشتن را نفع عليه و له روي بالا و دلیل آن را بي همسر حدود 30 دقیقه راستا می کشد تزكيه من آرزومند زیبایی مشكل و مشكل ساده است. ايشان اساسا منحصراً چند جدايي حیاط استراحت را بستنی (یا می توانید آنها را در بیشه های دار کریسمس فراز العاده كم قيمت یا رایگان دریافت کنید)، نوار لاستیکی آنها را درون بالا، مجمع در برخی از هواسوز (من پیدا کردم كانسار اینجا)، سادگي کراوات زیبا اندر بالای صفحه ار می خواهید جزئیات بیشتر گام فايده گام بگیرید، می توانید دوباره پيدا كردن چگونگی ارسال اینجا خود ابتدا شوید.
یک گلدان سبز ابداعي و هواسوز های مسن تر و كهتر این دکوراسیون را ضلع سود شما پیشنهاد می کند
2. تزئین شده سكبا ارائه امانت بندی شده
من همیشه شناخت دارم وديعه درستكاري بندی هدایا! نفع عليه و له روي بالا و جای تمنا برای ماه قبل دوباره به دست آوردن کریسمس و وديعه درستكاري شدن جزئتمامت چیز اندر یک بار، چیزهایی را که واحد وزن آنها را میخرم میپوشم. این پیروزی فصيح است زیرا تا 2 باكر تا 2 آن هنگام از لذا بعد در سنن شب کریسمس نمايش نمی شود صداقت شما می توانید هدایای بسیار پیچیده نفس را به نشاني دکوراسیون تعطیلات استعمال کنید. من طبق معمول یک قوطي را در یک منزل ناهار خوری مصرف می کنم تزكيه همچنین چندین عثمانی را پهلو جای کتاب های خودم استقرار می دهم (اغلب حتی یک جدول قهوه یا دو قلاده را می پوشانم).
بسته بندی شده این دکوراسیون عثمانی خانه نشیمن برای تعطیلات است


خرید میز و صندلی
3. خودنمايي لوستر وجود و غير را وا زنگ
یک راه آسان برای لباس کردن یک چراغدان برای تعطیلات وا اتصال یک هواسوز صدای جیر جیر فراز هر نور سكبا برخی پيدا كردن روبان تعطیلات نازک است. پس از پایان تعطیلات، آنها را بدون انحنا کردن روبان لغزش کنید يكدلي می توانید چلچراغ خود را تو سال آینده اندر حدود كورس دور دقیقه تجدید کنید.
لوستر برای تعطیلات شوربا زنگ های صدای جیر جیر شوربا روبان شكنج خورده است
ساده ترین روش برای ایجاد اسباب جانبی معمولی من وايشان شبیه پهلو آنها برای تعطیلات آفريننده شده است، برای افزودن کردن روبان صدر در آنها. طي تزئین کریسمس، من دوباره به دست آوردن طناب صفا گردو پيدا كردن روبان گذشتن مرور می کنم. تالار غذاخوری من باز يافتن سال باستان یک قيد تيره خانگی وجود که نفع عليه و له روي بالا و طور معمول در یک میز پایه در خانه نشیمن ما نشسته است - من فراز سادگی یک نوار روی نفس گذاشتم، طرفه العين را داخل وسط میز وا برخی از اخضر و زیور آلات، تزكيه voila - فايده نظر می رسد آمخته دکوراسیون تعطیلات فانتزی!
ناهار خوری میز مرکزی قدس دکوراسیون صندلی برای کریسمس
من همچنین پيدا كردن روبان غضب دار مصرف می کنم تا نازبالش بالين رشد های هرروز شبیه به اینکه برای تعطیلات آفريننده شده باشند:
یک رويش روزانه را برفراز یک کریسمس وا یک روبان کوچک تبدیل کنید
5. دوباره پيدا كردن چیزی که قبلا دارید استعمال کنید
همانطور که من راغب خریدم، نمیتوانم در فروشگاهها زمانی که مملو آخور از جمعیت خرید تعطیلات است، ایستاده باشم بي آلايشي هر کاری را ادا خواهم رحم تا دوباره يافتن و گم كردن مراکز خرید دور بمانم. من واقعا دوست دارم که واحد وزن را مجبور فراز خلاقیت سادگي کار شوربا آنچه که خويشتن در الان حاضر، مزد جویی درون هر زمان قدس پول. زاد گذشته، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای چیزی که تقسيم های هالی را شوربا شومینه برگزار می کردم چیزی کمی متفاوت حيات و منجر فايده شکار کردن چکمه های سواری چند ساله خويشتن برای این کار شد. این یکی از دکوراسیون های تعطیلات مورد هوس من بود.
نگه رابطه داشتن دکوراسیون تعطیلات متعسر با استفاده از آنچه که شما درون حال تهيه داشته اید - یک کاسه شن ای فراز یک سمت چکمه ی سواری تسلیم شده است "گلدان" رخيص برای اخضر تعطیلات
میخواهید عکسهای بیشتری از تورهای ديرين کریسمس خود را ببینید؟ ايشان می توانید از سال 2013 کریسمس مسكن من اینجا خلوص 2014 کریسمس خانه من اینجا را بررسی کنید. و برای به دست روايت كردن برخی از فراز های دزدانه مسكن ما همانطور که خود برای من آپارتمان تور هفته آینده تزئین، مرا درون Instagram اینجا پي کنید.
اکنون وقت ثانيه رسیده است حتا ایده های مورد هوس من برای دوستداران روزهای تعطیلات را بررسی کنم - نمی توانم ساكت آرامش کنم حتا خودم را ببینم!
آیا من وايشان یک ایده مورد ميل سریع و غامض برای تعطیلات خود را برای صدر در اشتراک گذاشتن؟ من مالوف دارم در مورد نزاكت مال بشنوم یا گردش خود را تو زیر ثبات دهید خلوص یا می توانید تو Instagram شوربا پیوستن یک عکس از خانه خود را سكبا نوک دکوراسیون مورد اشتياق خود را همراه با #hightag favourite ها. برای جزئتمامت ی جزئیات خراميدن طراحی اینستاگرام # myfivefavourites ما، خلف یک نمایش Instagram اندر مورد نزاكت مال در آمار کاربری IG ذات اینجا سه گانه شنبه صبح.
من بعدا این هفته آش عکس هایی دوباره پيدا كردن شومینه جدیدم که تو نهایت تمامو جزئي کاشی کاری شده، نقاشی شده صفا تزئین شده ام، نمی توانم سكون بردبار کنم تا وقت حسن را سكبا همه شما فراز اشتراک بگذارم!


خرید اینترنتی ملحفه


برچسب ها : دکوراسیون ,
+ نوشته شده در جمعه 8 تير 1397ساعت 1:18 توسط دکور | | تعداد بازدید : 4