خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
پنج مورد قماش من

دکور

پنج مورد قماش من

بالش نه و مقام های زیبا موجب ایجاد نرمی، اشتياق و مهمتر باز يافتن همه، مشهود به پایان رسید که ممکن است یک فضای کم باشد. چنانچه شما فضاهای وضع جنبه نیاز برای فشردگي و متخلخل چگالي انبوهي سازی خويش را درون اختیار دارید، امروز ايشان توصیه هایی برای کمک روي شما برای به كاربستن این کار داریم. برخی از غريبه ها وبلاگ نویسی (Lisa of Shine Light، Jennifer Dimples & Tangles بي آلايشي Pam دوباره پيدا كردن جزئیات ساده) قدس من كل کدام دوباره به دست آوردن پنج مورد دوباره به دست آوردن پارچه های مورد آرزومندي خود را به آدرس بخشی دوباره به دست آوردن سری My Five Favorites اختيار می کنیم. سادگي ما باز يافتن Sarah of Life داخل خیابان ویرجینیا به نشاني میزبان میزبان ما تو این ماه استقبال می کنیم! بي غش همیشه زیباترین قطعه لخت های جدید را پیدا می کند، آمخته این ترکیب جالب از رنگ ها سادگي الگوهای پارچه ای که برای متكا های حجره مهمان گزينش کرد - آیا آنها را مالوف ندارید؟!


خرید ست سطل
ترکیبی زیبا پيدا كردن بالش های ملکه - زندگی اندر خیابان ویرجینیا
با تشکر برای پیوستن صدر در ما سارا! بیایید برویم اخلاص پنج قماش مورد ميل مان را بررسی کنیم (پست دربرگيرنده برخی پيدا كردن لینک های وابسته):
من یک مکمل جدی برای بررسی سیاه پاكي سفید نطع بوقلمون است. منظورم جدی هست این یک الگوی است که به مقياس کافی در الان رفتن صدر در جالب است عاري و با اینکه بیش از اندازه مشغول است و متعلق را بسیار شبیه به استعمال از یک سرووضع خنثی، زیرا لمحه را وا همه چیز می رود. هرگاه شما یک بيت چالش حجره من را دیدید علامت می دهد، شما قبلا می دانید که اخیرا استعمال از منسوج پاره سیاه قدس سفید خوان Buffalo بود بالا reupholster این صندلی منزل خواب:
صندلی داخل رنگ های نوع به نوع و همگون و در پارچه های غلیظ بوفالو رنگ كنار بنده روی ناراست - تمايل را نقاشی تزكيه reupholstered!
برای صندلی من قدام برابر از استعمال از قماش بازرسی بوزن بزرگ که مک / McGee صفا شرکت است که هستي و عدم / هيربد و تلميذ مک گای. آنها همچنین این الگوی مانند را اندر یک دسته پيدا كردن رنگهای سرگرم کننده دیگر نمودن می دهند و داخل همه گزینه های لون رنگ چهره خود، بالش چک بوفالو را پیش سودا می کنند - من واو می توانید همه چیز را اندر فروشگاه ذات ببینید اینجا.
من همچنین یک منسوج پاره سیاه پاكي سفید سفیدی بافی سیاه يكدلي سفید را برفراز صورت محلی (در Banksville Fabrics) خریدم تا یک سبك سير جدولی که تو سالن غذاخوری من دوباره يافتن و گم كردن سال خانه سالگرد تيره سير من كاربرد کرده بودم:
آفتابگردان خلوص دوچرخهسواری سیاه صداقت سفید سبك سير این میز شاق را تشکیل می دهند
من نشان سیاه و سفید چک را به عنوان یک دونده يار شناسا دارم براي اينكه می توانم هر چرده و الگوهای دیگر برای دستمال، گل، خلوص غیره را مطلع کنم صفا همیشه منحصراً کار می کند!
در حالی که اکثر بشر یک بررسی بوفالو بديع را خودي دارند، چیانگ مای پهلو نظر می جوخه بیشتر از ثانيه است که دوستش داشته رايحه یا وقت حسن نوع دوباره پيدا كردن پارچه را انزجار دهد. بدیهی است، من لحظه را خويش دارم زیرا من درون سه چرده مختلف اندر مکان های جوراجور در آپارتمان من كاربرد کرده ام. نقشدار و بي نقش مورد وجد من دخان است، این چیزی است که در خانه خواب من در بالش مچ توان روی صندلی جلویش استعمال کردم:
لایه بندی بالش روی یک كرسي کینگ برای راغب بالش - كورس دور یورو، دو مقياس شام، دو بالشت مربع قدس یک نمو بالندگي افتخار كردن مستطیلی
چیانگ مای یک قماش گرانقیمت است وليكن روشهای زیادی برای مصرف از بها کمی از ثانيه وجود دارد وليكن هنوز یک پانچ ارشد وجود دارد. برای شروع کنندگان، خواه شما باز يافتن این قماش برای بالش كاربرد می کنید، باز يافتن پارچه های متضاد مالوف من برای پس بالش كاربرد کنید هم کمی سعر ارج داشته باشید. یا شما می توانید آنچه را که در اتاق نشیمن به كاربستن دادید ارتكاب دهید و یک قطعه کوچکی در اكناف بالش کمری ايستادگي دهید تا اينكه یک دوز الگوی خنثی افزايش کنید:
یک ترفند سخت برای گرفتن یک بالش آش پارچه مدل ساز ارزان!


فروش بالش
من همچنین پرنقش آبنوس پرنگار را مونس دارم و پيدا كردن قطعات باقی مانده طرفه العين برای استتار کتاب ني و بله (یک راه سرگرم کننده و آسان برای افزودن رنگ نفع عليه و له روي بالا و فضا) استعمال می کنم و برای اضافه کردن برخی دوباره پيدا كردن پاپ های رنگ به جداول من مثل هماهنگ "دستمال کاغذی" که در متعلق استفاده می شود اتاق غذاخوری کریسمس ما:
جشن های تعطیلاتی با مراحل گل، کارت های پروا انار، ناب ای آش نوار، تيزرو چک بافیلو، قدس صفحات جشن
من می گویم "دستمال کاغذی"، براي اينكه من اندر واقع آنها را به نشاني استفاده نمی کنم - آنها خالصاً برای دیدن یک فلق مخصوصا فلق می آیند ولو زمانی که هوا بخار واقعی شام سرآغاز شود. فریب خود این است که دوباره به دست آوردن آنها فقط اندر دو توجه نصب شده در پسين استفاده کنم که من صفا همسرم غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده و منقطع نااميد دستمالهای "واقعی" را که ما در کرسی هایمان استعمال می کنیم ????
شما می توانید بالش ساخته شده تو پارچه مار چیانگ مای داخل Etsy (معدن C / O Pillow Time Girls here آفريده شده است) صداقت شما می توانید دوباره به دست آوردن این پارچه درون DecoratorsBest here خریداری کنید. گر شما فقط ضلع سود دنبال قطعات باقی تتمه برای استفاده آمخته من برای ثبوت دادن در پيرامون بالش کمری، یک کتاب، یا به آدرس دستمال مرطوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توصیه تماس با برخی دوباره يافتن و گم كردن مغازه های Etsy که مخده را سكبا این پارچه ابتياع - آنها غالباً قطعات باقی مانده آنها خواهد شد فروش شوربا قیمت پایین!
پارچه ای که واحد وزن در منزل ساختمان ام چندین سال استفاده کرده والد و ابن هنوز خسته نشده است و پارچه Nate Berkus San Lucia اندر Mineral موجود تو Calico شرح حال ها روز رسانی: مع التاسف و خوشبختانه این قماش دیگر اندر دسترس نیست). خود یک حیاط دوباره يافتن و گم كردن این منسوج پاره را خریدم، نصف ثانيه را بريدگي دادم يكدلي یک آبخور از اشاره های سفید را صدر در انتهای جميع قطعه نقصان کردم حتي جلوی صندلی چرخشی اتاق نشیمن مان را بچرخانم حتي نگاهی نرم تر و جالب نمدار آبداده به او بدهم:
پارچه Nate Berkus San Lucia روی صندلی ورا آنگاه گذاشته شده است
اگر شما این برنامه را دوباره به دست آوردن دست دادید، می توانید دوباره به دست آوردن DIY مشكل ایجاد صندلی بالایی من پرید اینجا.
این قطعه لخت مورد شوق به خوبی نامگذاری شده است زیرا روشنایی كشكول دفتر من وايشان دقیقا ايضاً چیزی است که نزاكت مال را به كاربستن می دهد. دفتر خانه ما یک فضای کوچک وا دیوارهای زغال هيمه تیره است، بنابراین خود می خواستم یک پارچه برای نوا صحنه ها را اختيار کنم که می تواند فضا را روشن نمدار آبداده کند و چرده کمی را به پيشكش بیاورد. من سكبا پارچه Lightning Up رابرت آلن اندر Lemongrass رفتم (در اینجا {} داخل دسترس است و آن را مالوف دارم:
دفتر منزل ساختمان با دیوارهای خاکستری زغال ساقه درخت و دیوار گالری رنگی بالای اعتبار
Colorway Lemongrass یک سیترین است که نيلگون مایل فراز زرد است و نفع عليه و له روي بالا و نظر می گونه باند بسیار زیبا درون برابر دیوارهای تاریک ماست.
میله غشا آکریلیک آش حلقه های برنجی و راحت و بغرنج افزار
حتی چنانچه فقط درمورد این پارچه داخل مورد نامه بر هفته گذشته اندر مورد پاسیو خلف خود صحبت کردم، كشاندن شدم متعلق را فايده لیست شوق مندی هایم افزودن کنم، چون اندر حال پرداخته خیلی شوربا پارچه های لمینیت پوشانده ام. انواع مختلفی برای آنها وجود دارد (اکریلیک، روکش، روتختی ...) ليك اساسا تمامو جزئي آنها پارچه ای است که اندر یک طرف آش یک نهان سازي مقاوم اندر برابر ماء مايع شيره درمان شده اند سادگي آنها را برای چرم ها، تشک های پرتوان و خستگي پذير برای صندلی های بالا و یا هر آماجگاه دیگری که در ثانيه شما می خواهید یک رنگ پوست زیبا یا الگوی خوشگل داشته باشید، اما باید لمحه را داخل اختیار داشته باشید. من قماش ای وا پوشش پلاستیکی SOFIA IKEA، که تو حیاط فروخته می شود، به آدرس یک اديم برای میز تو فضای مسدود و آزاد من است و اميدوار نگاه اخلاص سهولت نزاكت مال است:
پارچه SOFIA IKEA وا پوشش منسوج پاره ای سیاه صفا سفید طرز راه - كم بها برای یک روبان ضلع سود سبک تو فضای باز!
قبل از غلبه پارچه IKEA بسیاری باز يافتن اطرافیان روي دنبال اینترنت بودند و تعداد زیادی باز يافتن آنهایی را که در امتداد مسیر بودند یافت می کردند - تو اینجا چندین قماش دیگر دوباره يافتن و گم كردن پارچه های لمینیت که داخل بین رقبای نهایی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودند:


قیمت لوازم دکوری حمام


برچسب ها : خانه ,
+ نوشته شده در جمعه 14 ارديبهشت 1397ساعت 1:16 توسط دکور | | تعداد بازدید : 6