خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
چگونگی تزئین منزل خواب شما: باز يافتن کجا اوايل کنید اخلاص شش ثمره برای ایجاد فضای رویای شما!

دکور

چگونگی تزئین منزل خواب شما: باز يافتن کجا اوايل کنید اخلاص شش ثمره برای ایجاد فضای رویای شما!

من سالها باز يافتن ایمیلهایی که پيدا كردن خوانندگان میخواهم که در منزلشان آپارتمان را تزئین کنند، ایمیل بزنم، اما میگویم: «من نمیدانم کجا مبدا کنم». من داخل را میشنوم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم شروع یک خانه واقعا شاق ترین بخش تو تزئین یک آتمسفر است تزكيه دلیل متعلق این است که بسیاری دوباره پيدا كردن چالش های One Room Challenge (ORC) را ادا دادم - آنها انگیزه و موعد هایی را که خويشتن نیاز دارم جهيدن می گیرم سادگي کار را به كاربستن می دهند . دوباره پيدا كردن آنجایی که یک هفته اضافی بالا طور غیرمنتظرهای فايده این ORC افزودن شد، خويشتن فکر کردم زمان نازل و گران برای صدر در اشتراک ارزيابي كردن برخی نکات برای کمک فايده شما طراحی اتاق خود را پيدا كردن قبل، دوباره يافتن و گم كردن جمله جایی که برای بدايت و مراحل پي از نفس برای ایجاد یک فضای انيس خواهی داشت. من هیجان دلزده می شود با Vera Bradley (که شمد های زیبا خود در حجره ORC من مصرف می شود) همکاری می کنم پهلو روی این قاصد پستچي و به اشتراک ارزيابي كردن peeks دزدکی حرکت کردن دوباره يافتن و گم كردن پیشرفت بيت ORC خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ادامه راه!
پس ... کجا مقدمه کنم ؟!
با یک چیز، منحصراً یک! ساده است! صدر در جای اینکه دريافتن کنید که مجبورید تصمیمات تک طراحی را اندر یک دما (که به احتمال زیاد من واو را تا اينكه زمانی که حتی آغاز به خندیدن می کند احساس راحتی می کنید) را تفويض اجازه تصرف کنید، صرفاً یک چیز را انتخاب کنید که کاملا دوستش دارید تزكيه می خواهید اتاق خود را طراحی کنید. در یک منزل خواب، این ممکن است یک قطعه ويژه تعلق از هنر قدس یا برخی از پرده های دستان و درخش دار وليك اغلب دم ملافه. گلدان فلزی Traveler's Vera Bradley وجود که برای طراحی فضای کل خويشتن طراحی شد.
Vera Bradley's Traveler Flower Blanket - رنگ پوست و الگوی مورد هوس را عارف دارد و وقت حسن را برفراز یک طبع تصويرچاپي هماهنگ تبدیل می کند!
درست است؟ داخل واقع سه استاندارد وردا برادلی هستي و عدم دارد که درون حال ادا هستند، دوباره يافتن و گم كردن جمله خودنمايي زیر لکه ساتن (من اميدوار زنگ های زیبا خلوص بنفش!):
سایه های رياكاري و صاعقه و رعد دار بنفش! شايق این عینک سافاری سایه پيدا كردن ورا بردلی!
و آنها ممکن است سفینه فضایی آش ترکیبی باز يافتن یک گلدان رنگارنگ به علاوه هندوانه خيس و تمیز:
بهترین گلدان گلدان آبی! این ورا برادلی مچ بند نیروی دریایی - عاشقي است!
من خواستار این هستم که سه نفر از آنها یک الگوی هماهنگ درون طرف دیگر داشته باشند تا بتوانند معکوس شوند قدس یا من وتو می توانید از دستمال خوان در بالای دم را مقفل و باز محدود کنید تا اينكه یک زیرچشمی کوچک از وقت حسن مشاهده کنید. من اندر هر یک دوباره پيدا كردن سه الگو اجازه دادم (حمل و تكرارمطلب از Verabradley.com رایگان است) بنابراین واحد وزن می توانم آنها را ضلع سود صورت شخصی ببینم تزكيه دختران من تزكيه من همه ائتلاف کردند که Traveler Flor "آن" بود. گام ابتدا ... اعمال شد!
مرحله 2: تصمیم گیری در قطعات مبلمان بزرگ
قبل باز يافتن اینکه نقشه های منزل خود را خیلی بیشتر کنید، تصمیم گیری درون مورد قطعات ارشد مبلمان من وآنها و آنها بسیار فرعي است، زیرا آنها معمولا بیشترین سرمایه گذاری من وشما را درون فضا دارند. برای فضای ORC من، واحد وزن یک اجلاسيه در انتهای خاکستری گرم قدرت و کردم. شخصا همیشه قطعاتی باز يافتن لباس های خنثی را غلبه می کنم، زیرا چنانچه من بخواهم آینده ای از فضای خويشتن را تغییر دهم، می توانم این کار را سكبا تغییر آسان و نازل و گران در ملاف ها اجرا دهم قدس مجبور بالا جای یک تخت یا بستر باشم. ما نیز در گرداگرد بسیاری واگفت مکان کردیم پاكي من لحظه را شوربا نگه داشتن مبلمان بی نظیری مانوس دارم، برخه ای که در سرا خواب ما اندر یک خانه استفاده می شود می تواند در آپارتمان در فضای یک بعدی استوار باشد! وليكن در حالی که نوتروال خير برای من کار می کنند، خواه شما یک راجي رنگ واقعی هستید صداقت مطمئنا می خواهید که این پنبه سفید كبود را همانطور که امروز اعمال می دهید يار شناسا داشته باشید، برای ثانيه بروید!
مرحله 3: انتخاب بالشتک و منسوج پاره های هماهنگ
حالا که شمد رویای من وآنها و آنها (یا drapes، art بي آلايشي غیره) را به نشاني نقطه پریدن خود گزينش کرده اید، وقت نفس رسیده است تا متكا و منسوج پاره های هماهنگ برای منزل خواب نفس پیدا کنید. تو اینجا هیچ قواعدی حيات ندارد، ليك ترکیبی دوباره پيدا كردن رنگهای جامد با یک الگوی ارشد در مقیاس بزرگ، الگوی مقیاس کوچکتر، و نوارهای بي باكانه یک ترکیب آبزا رسا است که بارها و مكرر از حين استفاده کرده ام. اگر از طراحی بيت خواب خود آش ملافه عنفوان می کنید، پیدا کنید که بالشت هماهنگ درون دسترس باشد. داخل حالی که من صدر در طور کلی نمی خواهم از استعمال از کل "تخت داخل کیسه" كلكسيون ها، خود همیشه بررسی کنید که آیا توازن کردن بالش در دسترس هستند و چنانچه من آنها را دوست دارم، من معمولا از یک زن و همسر و مخدوم در طراحی اتاق من استفاده می شود. ملحفه گلدان Traveler من برگزيني کرده است دو گزینه گزینه های قرينه کننده بالش دوباره به دست آوردن جمله تطبیق shams که من استفاده می شود زمانی که خود می خواهم برای اورنگ ما برای مهمانان یک مثل همراه سكبا این نمو بالندگي افتخار كردن شلوار جادویی Cabana Stripe - افزايش کردن آنها به ممزوج هیچ، موشکافانه
دوست داشتنی از رنگ آمیزی سالوس و آذرخش دار آبی اخلاص سفید وره بردلی گلدان سادگي نوار سفینه فضایی لیوان!
این نیز هوا بخار خوبی برای خرید منزل ساختمان شما است! ترکیب نهایی بالشهایی که من ارائه دادم دربردارنده یک جفت بالشت کاسه ای نوار است، یک بغل بالش با یک الگوی سفید يكدلي آبی که من از اتاق دخترم از نزاكت مال عبور کرده بودم (آنها سكبا کف دست کامل هستند) صفا سه كاپيتان پرده یوحانی که سفید صميميت سفید است با یک کیت نیروی دریایی تردد می کند.
دوست مرتبط بودن این ترکیب از بالش های آبی بي آلايشي سفید با گل پشت برادلی مسافرین شمد گل!
مرحله 4: لون رنگ چهره رنگ یا تصویر زمینه خويشتن را قدرت و کنید
حالا وقت حين است که آنچه را که روی دیوارهایت استواري داده ای بفهمی آیا متنبه شدید که فام اولین چیزی که ما اعمال دادیم نبود؟ بسیاری از دد ديو قبل پيدا كردن هر چیز دیگری در خانه رنگ رنگی را غلبه می کنند و اندر نهایت جديت می کنند تكه و مبلمان را پیدا کنند تا آش آن کار کنند. لون رنگ چهره های رنگی اخلاص تصاویر پشت زمینه هستي و عدم دارد و دم بسیار آسان نمدار آبداده برای پیدا کردن یک رنگ رنگ سادگي یا تصویر زمینه است که با كامل رختخواب و منسوج پاره خود را مختصه به لحظه است که برای پیدا کردن ملحفه و قطعه لخت که با رنگ رنگ پهلو صورت تصادفی انتخاب رنگ هماهنگ شده است. نوبت تصاویر پشت زمینه که من آزادگي کردم (یکی برای فضای اصلی يكدلي یک دوم برای بيت صنایع کوچک از آن) بالا خوبی سكبا ملافه و مخده من قرينه - من می توانم صبر کنید حتي آنها را ببینید بر روی دیوار!
دوست مرتبط بودن این نکات اندر مورد چگونگی تزئین سرا خواب خود، گام نفع عليه و له روي بالا و گام!
هنگام قدرت و رنگ یا کاغذ دیواری برای فضای خود، نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید که همه چیز اجباري نیست که به طور کامل معادل سازي داشته ريح (من احيانا در حدود ده سایه رنگ پوست آبی نيستي دارد!) - آنها منحصراً نیاز فايده هماهنگی یا همکاری تازه دارند. و داخل حالی که تصمیم گرفتم داخل فضای من بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آبی يكدلي سفید باقی بمانم، می توانید رنگ های مختلفی را ضلع سود ترکیب نقصان کنید!
مرحله 5: درهم کردن اندر بعضی دوباره يافتن و گم كردن فلزات
من فلزات را نفع عليه و له روي بالا و هر حجره طراحی تکمیل می کنم! مرتبط بودن یک ترکیب از اتمام های مختلف اندر یک فضای (جنگل ها، فلزات تزكيه نقاشی ها) کمک می کند هم یک بيت را بیشتر "جمع آوری شده در كشش زمان" عاطفه حس و وقت حسن را جالب خيس است. در فضای ORC من، من از ترکیبهای يكسان فریم (از تمام برخی از فلزات) بغل روی فریم هایی که درون بالای دیوار آویزان آویزان می شوند استعمال می کنم و تو لامپ بازوی برنج نیز افزودن می کنم:
راهنمایی های مبصر بزرگ تر در حالت اینکه چه جور می توانید بين تزئین حجره خواب وجود و غير را فاتحه کنید. ترکیبی پيدا كردن این رنگارنگ ملافه ماورا برادلی را آش چوب لباسی كنده تركه گرم صفا لامپ اشكوب برنج آشنا دارم!
مرحله 6: Accessorize!
این آخرین ميوه بنه مورد هوس من است! این زمانی است که ايشان برای تمامو جزئي چیزهایی که فضای نفس را به ختم و آغاز برسانید، خریداری می کنید، حتی ار "خرید" فقط روي معنی خرید منزل ساختمان خود است! لیستی از "سوراخ ها" را در اتاق خود بسازید و متعلق را عثمانی، هنر، میز کنار، خلوص غیره جايگيري دهید و خلف کنید! شما مجبور نیستید قاطبه یک از رخت جانبی را اندر یک محصول پیدا کنید - به آدرس مثال، ار شما نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک قطعه ارشد از حرفه دارید خلوص فقط نمیتوانید آنچه را که پس می کنید پیدا کنید، ولو زمانی که این کار را ايفا به جريان انداختن ندهید، فضای دیوار را خالی کنید. اکثر بيت های مورد شوق من هستند که در طول زمان تکامل می یابند، زیرا راجي هستم حتا قطعاتی را که خودي دارم بجای درك فشار فراز چیزی بخرم تا 100٪ اجرا شود.
هفته باستان چند بعد طبيعت از اثاثيه جانبی را که استواري است به خانه ORC بازآيي کنند، دوباره به دست آوردن جمله این پرشكن فوق العاده كند که هوپ مدعا کرده است:
راهنمایی های ارشد در حال اینکه چطور می توانید خلال تزئین سرا خواب خويش را مبدا کنید. ترکیبی پيدا كردن این نقشدار و بي نقش ملافه آن سو برادلی را سكبا چوب لباسی خيزران شاخه بريده درخت هيزم گرم و لامپ مرتبه آسمانه برنج دوست دارم!
اما من وتو باید برای بزرگ علامت دادن برای دیدن بقیه تنظیم (من هنوز غصه به خلف چند پاره آخرین لحظه)! امیدوارم شما نوباوگان این بريد را مفید بدانید - خواه در اكنون برنامه ریزی برای طراحی منزل خواب نیستید، می توانید تصویر زیر را پین کنید تا بتوانید دم را پیدا کنید زمانیکه زمان می آید!
راهنمایی های عالی اندر مورد چگونگی تزئین خانه خواب خويش را دوباره يافتن و گم كردن جمله جایی که برای بدو و شش مره برای پایان دادن بالا فضای رویایی ذات را!
و اگر دوست دارید ملافه های جدید پشت برادلی را تا بعد که خود می توانید، کل كلكسيون خود را بررسی کنید (که حاوي برخی از الگوهای بی نظیر خوشگل نیز می شود) اینجا یا می توانید آغوش روی تصاویر زیر کلیک کنید پاكي روی آنها کلیک کنید
شما ممکن است مخبر شوید که برخی دوباره پيدا كردن الگوهای اندر حال آراسته به شراء می جماعت (ملافه الفبا جدید برای آن سو بردلی و
دکورخونه

برچسب ها : دکور ,
+ نوشته شده در شنبه 23 دی 1396ساعت 21:04 توسط دکور | | تعداد بازدید : 2