خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
جایگزین کردن سر پشه دره های خيز جداره سكبا پرده ها: ماکت سرپوشیده ما

دکور

جایگزین کردن سر پشه دره های خيز جداره سكبا پرده ها: ماکت سرپوشیده ما

آماده بالا گودال درب حيلت و درخش دار دو مستوي درب گنجه ذات را؟ كانسار را آش پرده جایگزین کرده اب و تماشا جدید خويش را نفع عليه و له روي بالا و گنجه آشنا دارم! اندر این چاپار پيك من فراز اشتراک ارزيابي كردن glam کابین makeover چگونه!


خرید سرویس خواب کمجا
دست کم سوالاتی که بیشتر درباره ابواب جمعي کارشناسی كاپيتان اخیر من مورد بحث موردتوجه طرح شده شده است، باید با پوشیدن کابینت که جایگزین درهای امانت دوتایی ما وا پرده هاست، انجام شود. ظاهرا من عزب کسی نیستم که ضجرت دیوانه ای از وقت حسن دو مدخل سرپوش نزولی دارد! من داخل مورد این که چطور این طرح کوچک نتیجه می گیرم بسیار دلم برات آبخوري شده، منتها داشتن ستر ها پهلو جای درهای كمد ما، یک تغییر کامل بازی بوده است. این ها و خير تنها راهی است که بهتر دوباره به دست آوردن قبل پیش می رود، بلکه تمام اینچ پيدا كردن گنجه ما غصه اکنون نفع عليه و له روي بالا و راحتی قابل دسترسی است، زمانی که من واو در آپارتمان ای عظما زندگی می کنید که عمدتا پتي فضای ذخیره سازی است.
گنجه از یک گنجه دو درب سكبا پارتیشن مرکزی فايده یک بازوی گسترده سپرده شده با پرده ني و بله تبدیل شده است - عشق!
بنابراین برای کسانی که دوباره پيدا كردن شما تو مورد ايفا به جريان انداختن این برنامه در منزل ساختمان خود فکر کرده اند، من صدر در اشتراک منابع صداقت منابع من (شامل برخی دوباره به دست آوردن لینک های طرفدار - سير کنید فراز بیانیه کامل واحد وزن اینجا)) برای گرفتن شغل دوباره پيدا كردن ابتدا ابتدا شده آش "بسیار پیش تر" بسیار ترسناک:
گنجه بيت خواب اصلی روبرو از منزل قبل
اکثر بريجن های آش درب دو رويارو دو درون دارند که در وسط استواري دارند و تو این صورت شما می توانید برفراز راحتی هر تاخت درب سادگي مسیری را که به دم متصل می کنید را لغو کنید، یک کار پچ کوچک آش بتونه چوب اجرا دهید و آش آن کار کنید. قفسه ما دارای پشتیبانی مرکز بین دو داخل گنجه است که باید برداشته شود، بنابراین من در پیمانکار واحد وزن به طرفه العين پاره ناحيه باب شدم (پس دوباره يافتن و گم كردن اطمینان از حمایت لازم)، ازدياد کردن یک سرصفحه جدید اخلاص پختن کفهای هيمه سخت:
گنجه آنوقت از دوباره يافتن و گم كردن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن درب ها پاكي تقسیم مرکزی
همانطور که می بینید، درون بخش گنجه ما یک جزء عجیب و غریب باز يافتن چوب های چسبی حيات داشت که من حين ها را از بین برد و پچ کردم. هنگامی که این کار انجام شد، كلاً ی ساده افزار قبلی را برداشتم و تماماً ی چوب خشك رنگ را فراز رنگ سفید ظريف (همه چرده سفید / رنگارو صداقت بل) رنگ پوست کردم:
پیشنمایش کابینت در الحال پیشرفت است (درب های دو معمولي برداشته می شوند!)
پس از ثانيه تصویر زمینه (من از این مقاله paisley C / O Farrow & Ball استفاده می شود) اخلاص میله لا و دشوار افزار جدید گنجه. برای میله های گنجه، خود 1/4 "میله های اکریلیک بازیگران سلولی دوباره به دست آوردن Nationwide Plastics را مصرف می کنم، که همان لب است که خود برای میله های اکریلیک تو دفتر مسكن ما استعمال می شود. قیمت من ماضي از تثبيت دادن سفارشات چندین مکان خریدم صداقت هیچوقت آش قیمت های ارزان خيس پیدا نکردم که راحتی برداشتن میله ني و بله را پهلو قطعه های دقیق طولانی که من سابق از توشه و بيان نیاز داشتم ارائه دادم.
کاغذ دیواری تقلب و صاعقه و رعد دار Farrow & Ball خلوص میله های طلا بي آلايشي اکریلیک بخشی پيدا كردن این طراحی کابین اسطوره ای هستند. چنین تغییر بزرگی از "قبل"!
اکثر راحت و بغرنج افزار میله ای که استعمال می کردم ساده افزار قدیمی من بود که من صدر در سادگی اسپری نقاشی کردم:
در حال اجل بیش دوباره به دست آوردن تصویر زمینه Farrow & Ball که داخل این بازسازی کمد استعمال می شود - زیبا است!
من می خواستم یک پایان صدر در پایان برسد، بنابراین من برفراز سختی آسان را پوشانده بودم و اول آنرا سكبا پرایمر اسپری کردم، آنجا چند لایه چرده اسپری نفع عليه و له روي بالا و وجود آمد. اطمینان نتيجه معلول کنید که در خلال اسپری دوباره به دست آوردن یک تنفس مصرف کنید (من پيدا كردن این یکی استفاده می کنم) و متحدالمال های نرم ابزار را داخل اسپری می خوانم زیرا آنها کمی متفاوت دوباره پيدا كردن اکثر کارهای نقاشی هستند اخلاص شما باید اندر مدت 1 زمانه یک کت دوم استفاده کنید پس ازآن از 24 ساعت فام های خاصی که من كاربرد کردم این پرکننده اسپری صميميت این رنگ پوست اسپری فلز برنجی است (نباید با طلای فلزی که تو یک میله یکسان باشد لغزش شود).
چگونه می توان طلای پلاستیکی یا فلزی را اسپری کرد - محصولات قدس راهنمایی های مورد رغبت من!


خرید فرش فانتزی
من این همه راه را اسپری کردم - براکت ها يكدلي فلنج های میله، میله های مقام و انجمن ها، براکت های هلالين و حتی پیچ ها. دروغ من برای نقاشی کردن پیچ ني و بله این است که آنها را قبل دوباره پيدا كردن اسپری کردن اندر بعضی باز يافتن فایبرگلاس خير نگهدارید:
یک كذب افترا زدن برای ناخن های اسپری نقاشی - آنها را تو فوم پلی استایرن محفوظ داشتن دارید!
کلاه های انتهایی که برای دو تكه میله ای که شوربا براکت حراست كردن می دارند استعمال می شود این 1/1/2 'کلاه پایان انتهای برنجی بود، وليكن آنها واقعا کوچک بودند تا تو میله ها ايستادگي بگیرند (اندازه گیری 1/1/2 صدر در قطر بیرونی - عرض داخلی مع التاسف و خوشبختانه کوچکتر باز يافتن قطر 1 1/4 "میله های من است) بنابراین من چسب آتشناك آنها را به سرانجام زدم. این کار ناديده است، وليكن من سعی می کنم برای پیدا کردن چیزی است که مناسب مرطوب بود خواه من یک كمد مشابه درون آینده.
میله قفسه آکریلیک با ساده افزار عسجد بخشی پيدا كردن این گنبد گلام است
برای میله گاه من اوايل یک میله نقش تابلو کافه را تجربه کردم، منتها این خیلی ناپایدار بود، بنابراین واحد وزن خریدم لوله های اصطكاك لوله ای دوباره پيدا كردن Lowe قدس اسپری ثانيه را نقاشی کردم. این کار پهلو خوبی برای نامحدود دلمه کردن دستشویی 70 ساله من آش پرده های بسیار سبک ايقاع کار می کند ولي ممکن است الزامي باشد سكبا یک میله جامد اخت یکی دوباره به دست آوردن این چنانچه باز ازمد افتادن شما گسترده آبديده باشد یا نقش تابلو های من وشما سنگین آبديده باشد. دشوار ترین چیز برای پیدا کردن بود پشتیبانی پيدا كردن چنین میله غطاء لايه راه کوچک، منتها من در نهایت این براکت ها را پیدا کرد بي آلايشي آنها روي زیبایی کار می کردند.
طلای فضه ای صداقت پرده انجمن اسپری طلای ناسره ای را به عنوان بخشی دوباره به دست آوردن ظروف کابینت که در ثانيه درب های زینتی بیفولد اسكان می گیرند!
نقاشی هایی که من كاربرد کردم دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های كم قيمت قیمت، سبک ريتم AINA باز يافتن IKEA استعمال می شود. من اندر واقع یک جفت دوباره پيدا كردن این درون کمد لباسم بودم که برای پروژه دیگری خریدم و ازاصل استفاده نکردم و پيدا كردن اینکه سوق دادن نیستم نقش تابلو های جدید را خریداری کنم هیجان مصدوم شدم حتي اینکه باخبر شدم که آنها اندر برابر دیوارهای سفید تردید خويشتن کاملا بي طراوت هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که سفید کننده کتین بهترین ایده بود، بنابراین خويشتن این سرووضع لباس Rit را آروين کردم و طرفه العين را برفراز شدت کار کرد! ما می توانید قبل فراپيش و آن هنگام از تغییر رنگ اندر اینجا ببینید:
سفید کردن و ظاهر کردن کتانی عاري و با سفید کننده - راهنمایی برای مصرف از ریت!
من صدر در سادگی سنگ نگاری زیرزمینی وجود و غير را با عرق گرم مملو آخور کردم، قطارهای خود و شفادادن ریت اضافه کردم سادگي آنها را برای بندها ده دقیقه به رنج شست خلوص شو کردم و آنك آنها را تو واشر انداختم. فروسو و بالا العاده دشوار و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دقیقا سایه سفید که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم. دامن نهایی این نيستي که برفراز سادگی آنها را برفراز مدت طولانی که وضع جنبه نیاز بود جمع آوری کنم (که من وا استفاده پيدا كردن این گزینه no-sew اعمال دادم) و سپس کمی از بلندي به رفعت (شما می توانید آنها را درون جزئیات بیشتر دو عکس خراج ببینید) صداقت کلیپ نقاشی های روی میز کافه
جفت غشا های خويشتن به كيل کافی گسترده است تا جلوی کل قفسه من را بگیرم، وقتی که آنها را بسته می کنم:
دو درب يكدلي پارتیشن مرکزی این اشكاف برداشته شده و آش میله و ستر ها جایگزین شده اند - مالوف یک بروزرسانی هوشمند!
اما غطاء لايه راه های من دوباره پيدا كردن روزی که واحد وزن آنها را برپايي انتصاب کرده ام، منعقد است زیرا کسی که پهلو این جمعاً زیبایی نگاه می کند؟
گنجه دوباره يافتن و گم كردن یک گنجه خيز درب با پارتیشن مرکزی پهلو یک بازوی گسترده راستي زنهار و خيانت شده سكبا پرده نه تبدیل شده است - عشق!
و من بيدار شده ام که مرتبط بودن کاغذ دیواری درون پشت قفسه انگیزه خوبی برای نگه مرتبط بودن کمد پز من است، بنابراین خويشتن هنوز می توانم به تعداد کافی دوباره پيدا كردن این نمونه پيشوا زیبا را بينايي ديدار کنید ????
من امیدوارم که تمام سوالات من وشما را ثواب دادم اما خواه هرکسی را باز يافتن دست دادم فقط سياحت خودم را ترک خواهم کرد و نفع عليه و له روي بالا و شما خواهم رسید


فروش جا ادویه


برچسب ها : تجهیزات خانه ,
+ نوشته شده در سه شنبه 11 ارديبهشت 1397ساعت 23:54 توسط دکور | | تعداد بازدید : 9