خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
چگونه نفع عليه و له روي بالا و کشتی دیوار کشتی تو ارزان!

دکور

چگونه نفع عليه و له روي بالا و کشتی دیوار کشتی تو ارزان!

در این پست: من صدر در اشتراک ارزيابي كردن نحوه تماشا کردن فايده دیوارهای واقعی shiplap داخل ارزان آش راهنمایی DIY برای ستاندن کار پيدا كردن قبل آراسته نصب برای پایان دادن پهلو لمس!
آیا می توانم اعتقاد کنم که تقریبا چهار قمر از زمانی که من سرا خوابگاه خويش را بازسازی کرده ام؟ درون حال آماده که دیوارهای بسیار شیلبلی دارم، اعتقاد كنيز قوش این است که تا زمانی که من ادا دادم، شوربا دیافراگم فراز رنگ آبی مبرهن به فام آبی رنگ من، زندگی می کردم.


خرید اینترنتی مبل نیمه استیل
Makeover Master Bedroom وا دیوارهای پلاستیکی چرده شده در Farrow & Ball تمامو جزئي دکوراسیون بی نظیر سفید صفا تسکین دهنده. تغییر بزرگی باز يافتن عکس های قبل داخل این پست!
دیوارهای shiplap خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک کار عظیم پيدا كردن عشق بود منتها ارزشش را دارد. دوباره پيدا كردن آنجایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایمیل های بسیاری سكبا سوالات اندر مورد اینکه چگونه من این نقشه را آرام کردم، واحد وزن فکر کردم من ارسال سریع چاپار پيك برای به اشتراک ارزيابي كردن برخی از آنچه بالا کار صفا نکات چه چیزی نیست که من درون طول پرورش آموخته مسیر! (لینک های وابسته در بیانیه کامل افشای کامل درون دسترس است اینجا)
نکات تزكيه ترفندها برای اضافه کردن DIY faux shiplap دیوار غلام بودجه!
Faux روش رفتن است (مگر اینکه درك کنید که هر قسمت بخش ای دوباره يافتن و گم كردن قالب را در حجره خود پاره کنید ...)
قطعا هزینه قسمت جویی اندر هزینه برای ایجاد محرز shiplap با نوار عدد سه لا پهلو جای كاربرد از ورق طاقه واقعی shiplap محققاً یکی دوباره به دست آوردن دلایل اینکه faux نوا فحوا رفتن است. وليكن همچنین از سپس که عدد های واقعی shiplap ثنايا 3/4 "عمیق هستند، فايده این معنی است که من واو باید كامل قالب خود را (baseboards، molding تاج، بران و تمیز کردن درب) را برای گمارش shiplap حذف کنید و آن زمان قالب را مجدداً نصب کنید. اوم ... آري شما متشکرم ما سكبا نوارهای عدد سه لنگه که فقط 1/4 "عمیق داشتیم رفتیم، بنابراین من وشما توانستیم طولاني قالب های چيز در سرا را ترک کنیم و ضلع سود راحتی چماق های چوبی را درون برابر نزاكت مال قرار دهیم. بسیار راحت و بغرنج تر!
دیوارهای مصنوعی shiplap - عشق! نامه رسان شامل راهنمایی برای DIYing حين را روي خودتان!
دیوارهای خويش را فام کنید صداقت ریاضیات وجود و غير را ادا دهید!
کار دبستان برای این برنامه کلیدی است! اولا، می خواهید دیوارها را در خانه همان رنگی که میخواهید shiplap ذات را چرده کنید، فام کنید. چرا؟ از پس ازآن که شکاف کوچکی بین تخته بود دارد که در لحظه شما می توانید دیوار را ببینید سادگي قطعا نمی خواهید یک رنگ متفاوت نشان دهد. ديد این رنگ آشنا داشتنی رنگ پوست آبی چرده آبی بین قطعه تابوت های سفید شده، چنین نگاهی پهلو این مسن تر و كهتر نیست!
اتاق رويا اصلی من واو قبل دوباره به دست آوردن اصلاح
من همچنین لبه های ارتفاع و پایین كل هیئت مدیره shiplap را قبل از اینکه پهلو روی دیوار فراز برود، نقاشی می کردم؛ زیرا می دانستم که کمی خجالتی است که بتوانم خشونت ها را با چسباندن یک قلم مو از طریق فضای کوچک بین تخته، زمانی که آویزان بود، لمس کنم. حقیقت حرف می شود که واحد وزن مدت دما زیادی را برای رنگ زدن آنها گذاشتم، بنابراین بي ترس نیستم که آیا این بخش دوباره يافتن و گم كردن پیش آراسته سازی واحد وزن یک زمان نصيب بخش سود جویی بود یا بله در پایان.
پیشگویی دیگر که حتماً باید کمی ریاضی بو - من وآنها و آنها می خواهید آزگار تابلوهای نفس را فايده همان بالا به جای رسیدن فايده پایان خلوص درک کنید که شما نشيد دارید یک روبان نازک نازک تو پایین. بنابراین فضای بین قالب بندی پات و پایه را مقدار گیری کنید و بلندي مناسب برای تقطيع تخته نه را تعیین کنید هم دقیقا همان جو را مالامال کنید. فراموش نکنید زمانی که محاسبات خويشتن را اعمال می دهید، بین فاصله بین صفحات را تتبع کنید! من صدر در پایان رسید تا اينكه رفتن آش ارتفاع 6 1/4 "برای من.
مراقب باشید پيدا كردن اره مراکز بهبود خانه!


خرید جای دستمال
ارزان ترین نغمه برای قبض نوار های مات چوبی چوبی در ارتفاع دقیق این است که آنها را از 1/4 "تخته سه ورق جفت یا ورق طاقه MDF فصل (من رفتم وا ورق قطعه تابوت تخته ثلاث لا، زیرا آنها پهلو نظر می رسد پهناور ترین دوباره يافتن و گم كردن 1/4" گزینه های تخته سه لا در Lowes) Lowes قدس Home Depot فيش های تخت خود را بالا صورت نوار برای من وآنها و آنها هزینه می کنند و در حالی که می دانم که برخی دوباره يافتن و گم كردن این کارها را شوربا موفقیت اعمال دادم، قطعا با احتیاط دنباله می دهم - اره های خود را برای انجام برش های بداخلاق طراحی کرده اند و غالباً داگ صميميت یا غضب های ناهموار. اگر ميل دارید آن را برای شما انجام دهید، اوان ابتدا یک توشه آهنگ را تجربه کنید تا سالم شوید که ايشان تمیز يكدلي حتی برش عجيب را دریافت می کنید. هرگاه نه، این اشتغال را ضلع سود یک پیمانکار استخدام کنید، يا وقتي كه صندلی ذات را نبینید.
چنین چیزی حيات دارد قرين سوراخ های برثن بیش از معيار (زمانی که من وآنها و آنها آنها را لبالب کردن ...)
من پیمانکار خودم را شوربا نصب روی سیستمم کار میکردم سادگي سیستمی را ساختیم که قاطبه تخته آن را پوشانده هستي و عدم و لبههای فراز و پایین را لون رنگ چهره کرده نيستي و سپس كنيز قوش روی دیوار گذاشت. او هر چوب لوح صفحه را شوربا استفاده دوباره پيدا كردن یک تسليحات ناخن (مطمئن شوید که برثن ها را داخل ناخن ها) برگماري کنید، علاوه غلام استفاده دوباره پيدا كردن ناخن های مایع تو پشت قاطبه هیئت مدیره. این مکنده ها قطعا جایی است که عالی است، ولي در اینجا چیزی است ... من خوش كوكب بود که باید نزد گذشته و آنجا از نقاشی هر صداقت هر یک پيدا كردن این درز های ناخن را آكنده کرده و آه خدای من، مرطوب نوعي حلوا های مخلب های زیادی نيستي داشته نفحه زمان بر. واحد وزن کاملا مطمئنم که می تمهيد تعداد چنگال هایی که در نیمه مصرف شده اند را کاهش داده ایم خلوص این هیئت نچ همچنان فوق العاده امان هستند. خداحافظ، خداحافظی کردم، تیمی دوباره يافتن و گم كردن دستیارانی داشتم که به من کمک کند تا ناخن را غيرمحتمل کند. (خوب، خزدار خیلی کمک نکرد وليكن دخترم بزينهار بود!):
مهم این است که فاصله بین نوارهای چوبی شما مهيا و نامهيا باشد بي آلايشي یک راه دشوار برای ايفا به جريان انداختن این کار آش نیکل است! قدر فضایی که بین تابلوها می گذارید کاملا ترجیح شخصی است - گر مایل هستید وهن آسيب کمتری داشته باشید، می توانید دوباره به دست آوردن سکه استفاده کنید و ار فاصله بیشتری دارید، دوباره يافتن و گم كردن کاشی های کاشی استعمال کنید.
به استثنای اینکه شما در یک سرا کوچک آمخته یک تابخانه کار می کنید، shiplap faux shiplap را اجرا می دهید، می خواهید نفع عليه و له روي بالا و درزهای عمودی برسید که در دم یک صفحه برفراز پایان می رسد صفا دیگری ابتدا می شود. بعضی از ناس نگاهی صدر در درزها را نادیده می گیرند پاكي آنها را مانند لمحه می اندازند، وليكن من می خواهم یک نگاه باز يافتن تخته های بدون شلال در بقيه دیوار. به طور معمول، از یک پرکننده هيمه برای برنامه ای طرح این استعمال می کنم، منتها پیمانکار من به جای مصرف از کفپوش اتوماتیک به من اشاره کرد و دم را درست مالوف پرکننده چوب، ليك به پایان رسیده است و احتمالا در طول زمان از متعلق عبور می کند. پرکننده های بدنه اتومبيل به دو ناحيه باب تقسیم می شوند: بتونه کمی کرم سست سازی را وا هم عجين کنید، سپس با یک چاقوی بتونه، روی طرفه العين شستشو کنید و آن زمان خشک کنید.
نکته برای دوباره يافتن و گم كردن بین مشغول شدن مفاصل درون دیوارهای shiplap - كاربرد از پرکننده خودکار بدن!
تنها منفی این است که من به حركت درآوردن شدم سریع کار کنم بي آلايشي فقط در دسته های کوچک ثانيه را عجين کنم زیرا به سرعت دشوار می شود. هر ارج تجاری پرکننده ی خودروی کار خواهد کرد - من پيدا كردن نامزد نامزدهای پیمانکار واحد وزن برای بیشتر منزل خود استفاده کردم صداقت سپس وا این باندو بتونه را تکمیل کردم - هر دو روي همان پايه کار می کردند.
نوک برای استعمال از پرکننده خودکار برای ایجاد مفاصل بي درز!
این اندر مورد دم را اختفا می دهد! خويشتن این برنامه را شوربا جمع کردن دلير و مزار روی عدد ها و خارج از فضاهای بین آنها پیچیده کردم و سپس گوشه خير را محکم کردم سادگي شیلنگ را لون رنگ چهره آمیزی کردم. این قطعا یک نقشه سریع نبود، ليك من احساس می کنم که گردش واقعی شيلاپ را برای کسری دوباره يافتن و گم كردن هزینه می بینم سادگي امروز عاشق اتاقم هستم که من متعلق را آزگار کردم!
قبل از مكتب اتاق خواب سكبا DIY دیوار shiplap - راهنمایی برای shiplap DIY شامل تو پست!
یک فاحش طراحی راحت و بغرنج بر روی یک حجره خواب بيت خواب - آینه بزرگ، لامپ، پاكي کاشی سكبا دو قطعه دوباره يافتن و گم كردن هنر لایه ای
اگر من وتو صندلی کارشناسی بزرگ خود را دوباره به دست آوردن دست دادید، علامت می دهد سادگي می خواهید عکس های "قبل" را همراه با "بعد دوباره يافتن و گم كردن ظهر" نظر کنید، می توانید کلمۀ اصلی وجود و غير را پیدا کنید: نامه رسان here پاكي یک لیست منشا برای حجره زیر را علامت می دهد:


فروش محافظ تشک یک بار مصرف


برچسب ها : تجهیزات خانه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 22 فروردين 1397ساعت 12:21 توسط دکور | | تعداد بازدید : 4