خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
گیفت کارت
دانلود آهنگ های قدیمی
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود اهنگ
برج خنک کننده
football strike خرید دلار
دانلود آهنگ
رزرو آنلاین هتل خارجی
دانلود فیلم 2018
خرید جم هی دی
دانلود رمان جدید
ژل میکروسیلیس
مانومتر ویکا
ترازو پند
بازی آنلاین
پاداش چالش یک سرا و کرافت خانه آشکار!

دکور

پاداش چالش یک سرا و کرافت خانه آشکار!

یکی دوباره پيدا كردن روزهای مورد وجد من اندر وبلاگ نویسی - یکی از چالش های منزل روز را علامت می دهد! واحد وزن برای ريه هفته باستان کار خودم را مالوف دیوانه ارتكاب دادم تا سرا پاداش من وتو (و همچنین ناحيه فرود در طبقه بالا) و حجره کوچک صنایع دستی کوچک را تغییر دهیم صميميت من خیلی هیجان زده هستم که تماماً را ضلع سود شما علامت می دهد چگونه محسوس شد! بالا طور سنتي من در راستا خط پایان پهلو سختی برفراز پایان رسید خانه من به جمع هر منزل دیگر در مسكن من علاوه بغل این خيز بزرگترین غافلگیرانه تامينات و جهالت است شما تا اينكه کنون دیده، ولي من به كاربستن شده است! اخلاص من راجي این هستم! قدس مهمتر باز يافتن همه، دختران من آن را دوست دارند سادگي هیجان بي ميل اند که آنها این فضای بسیار جالب را دارند هم از ثانيه بیرون بیایند!
قبل از اینکه من وآنها و آنها در جوانب فضای جدید خود روي دنبال داشته باشیم، می خواستم دوباره يافتن و گم كردن لیندا تلاوت آن خانه برای برگزاری غرور جولان جنگ وجدال یک اتاق شوربا همکاری House Beautiful پاكي همچنین دوباره به دست آوردن حامیان مالی که محصولات خود را به اتاق چالش خانه من، دوباره يافتن و گم كردن جمله Serena & Lily، Vera Bradley ، Lucent Lightshop، و ویندوز مداخله Melissa - واحد وزن واقعا شناخت دارم و توصیه این مارک ها! خوب، من من وتو را به پايه کافی محافظت كردن داشته بابا - بیایید ملتفت شویم! (پست محتوي برخی پيدا كردن لینک های حمایت شده قدس وابسته)
لیست منبع کامل برای كامل محصولات مورد مصرف در سرا قبل من اندر پایان این چپر گنجانده شده است!
در صورتی که در راستا هفته فاتحه به دنبال وقت حسن نباشید، وا پرتاب طرفه العين به آنچه شش هفته پیش نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید، مقدمه می کنیم:
آیا می تهيه استعداد آن را فگار کننده آبديده کرد؟ اوم ... آري هیچ چیز اشتباهی در ارتباط با عاشقانه یا عثمانی نداشت، ولي این خالصاً دقیقا فریاد زد: "مکان زيبا سرگرم كننده برای دو دوشيزه نوجوان برای آویزان شدن" است که دقیقا آماج از این آتمسفر است. صفا این سایه های مشكل و داغي گنبد باراضافي ... لغزش است، بسیار سهو است صداقت مجبور بود صدر در اجبار! پس از شش هفته کار کردن، این چیزی است که حجره پاداش ما امروز نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسد:
فضای دستمزد فضایی سكبا روزهای تعطیل برای نتيجه ربح جویی (که همچنین به عنوان یک خوابگاه مهمان كاربرد می شود)، دیوار گالری گالری کودکان، کاغذ دیواری آبی و سفید صفا ملافه، پاف های مراکش، سایه های رومی، صفا اتصالات داغي اسپاتنی برنج!
در حال تامين این فضای است که دختران من مشتاق حلق آویز کردن در! آزگار تحولات اوايل شده وا تخت اوهام آبی يكدلي سفید و برفراز آرامی از بعد رفت. يا وقتي كه از همان شروع دنبالش هستید، ممکن است به یاد داشته باشید که کاغذ دیواری یکی پيدا كردن اولین چیزهایی است که من غلبه کردم، اما وقت حسن را بالا طور غیر منتظره از مخزن خارج شد خلوص مجبور شدم بالا برنامه B بپردازم اخلاص از دم استفاده کنم. خوب، گاهی عهد احوال چیزها پهلو دلیل ائتلاف می افتند، زیرا فکر می کنم این یک ارزان کامل برای آتمسفر است:
و صحبت دوباره يافتن و گم كردن تناسب کامل، من وشما می توانیم درون مورد روشنایی جدید ما حرف کنیم؟ قبل از اینکه ما صرفاً یک داغي گنبد کم نور، عتيقه و دل زنده بودیم که من وا این sputnik غلام روی نزاكت مال نصب کردم. صادقانه، حتی زمانی که این زیبایی برنجی را قدرت و کردم، حتی خودم را سرگشته کردم براي اينكه مدرن نمدار آبداده است، چیزی که من برفراز طور سنتی به وقت حسن می روم، منتها برای دومین بار وقت حسن را دیدم يكدلي اکنون می خواهم همگي اتاق مسكن ام را اسپوتنیک کنم - من حين را يار شناسا دارم! تزكيه برای کسی اخت من که منتظر اتاقهای مرئي به نظاره می رسد، این کودک می تواند یک منزل را مانند هیچ چیز دیگری روشن کند (من ترکیبی دوباره پيدا كردن این لامپ های 15 وات قدس چند لامپ 25 كلمه داشتم که برای دستیابی به نرخ اعتبار مناسب نور برای اتاق)
من همچنین این لامپ جلویی برنجی را داخل کنار سرخ برای خواندن افزودن کردم - چنین خریدی عالی است قدس من عاشق آن هستم که در انتهای اتاق برنج مستدام می شود!
زرق و صاعقه و رعد دار سایه های سفارشی رومی شوربا توری روبان نیروی دریایی برای قیمت شبيه به عنوان سایه های غیر سفارشی درون یک فروشگاه جعبه بزرگ! مبدا مرتبط داخل پست!
من هفته گذشته در مورد سایه های جدید رومی هایم شوربا تسمه های سبک نور دریایی فروختم را صدر در اشتراک گذاشتم منتها مجبور شدم وهله بر دیگر ذکر کنم که چقدر زرق و درخش دار پاكي خوب مخلوق شده اند. ملسالا کار زیبایی (و قیمت بسیار منطقی!) کار می کند و من او را روي شدت توصیه می کنم. من فوق العاده خوشحالم که تصمیم گرفتم که در داخل سایه های کوهی روي جای کوه بیرونی که قبلا نيستي داشت - بیرون بیایند، تمیز، درخور و ابتكاري به نظاره می رسید!
منطقه بيت پاداش آبی و سفید وا چترباز، نمو بالندگي افتخار كردن آبی رنگ، مسند های آبی يكدلي سفید، پاف های مارکوکان سفید، سایه های رومی يكدلي دیوار گالری هنری!
دیگر پاره های جدید اندر فضا عبارتند دوباره پيدا كردن این میز جانبی جماد مرمر مجزا که ثالث گیاه گلدان را روی وقت حسن گذاشتم:
دوست داشتنی این میز مرمر بران - روي نظر می دسته زیبا آش گیاهان سادگي همچنین ارزان برای نگه داشتن نوشیدنی های متعدد!
من یک سفیدپوش سریع از آبشخوار های چوبی پاهای لمحه ها را کشیدم هم آنها را کمی محکم خيس و وا فضای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بهتر سازم. امروز نگاهی برفراز این زیبایی های كبود و دستگاه دار نظاره دارید زیرا می دانید من يكدلي گیاهان ... این اشخاص فقیر بعید فايده نظر می رسند که برای موعد طولانی زیر اصبع شست خودم زنده بمانند! دیگر افزودنی های جدید این دو پود سفید پوشیده شده باز يافتن مارکوکان هستند:
من شايق این هستم که آنها خیلی متنوع هستند يكدلي می توانند برای خلوت پایه كاربرد شوند ولي همچنین برای صندلی های اضافی زمانی که خردسال های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک باند از اقوام دارند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شاهد پول های مانند برای بانک های ارشد بودم اما زمان زیادی را هزينه و دخل پرداختن پهلو گزینه های با قیمت مفت و مطالعه كردن و نوشتن بررسی ها کردم و پهلو خرید این poufs که داخل واقع سفید سكبا یک دسته پيدا كردن رنگ های مختلف آمده است. واحد وزن واقعا بشاش هستم که آنها چگونه برفراز نظر می رسند قدس هیجان خورده می شوند که چنین ابتياع ای بزرگ است.
آیا شما خبير شدید که یک حر خزدار همراهش آمد و تو اواسط تور فايده ما پیوست؟ امیدوارم تصمیم بگیرد که این تمامو جزئي چیز درون فضای نامحدود دلمه روز بسیار بزرگی شمه و او زمان خويشتن را دوباره يافتن و گم كردن بین می برودت تا این زير العاده نرم پوم پوم پرتاب صفا این جالب یورو شمس که سكبا این دو بلوک باسمه بلوک مخلوط شده اند صميميت این طرز راه مسند قلمه. آیا می توانیم یک دقیقه كشش بکشد سادگي فقط درون مورد این واقعیت صحبت کنیم که او مانند قالیچه ای است که همه محل در لحظه وجود دارد؟ و تو مورد این دیوار گالری هنرمندان کودکان در طول روز، بیایید داخل مورد نزاكت مال نیز گفتار کنیم - آیا يار شناسا دارید که چگونه مشهود شد؟
دیوار گالری زرق و آذرخش دار لبالب از صنعت کودکان - عشق! ماخذها برای فریم های موجود درون پست!
اسکرول و ضربه بزنید / برای خرید فریم های خويشتن کلیک کنید (دو فریم حدوسط و كادر پایین بلند HomeGoods پیدا می شود!):
من از كلكسيون ای دوباره يافتن و گم كردن عناصر جوراجور فریم استعمال می کنم که باز يافتن هر كورس دور دخترم در دنباله سال ها كاربرد از نشانه ها كارها تاليفات هنری را انجام می دهند، دوباره پيدا كردن نقاشی هایی که از طرفه العين زمان حتا کنون به طرز عجیبی پيدا كردن نقاشی های هنری فعلی مالوف طرح مداد در وسط سرآغاز شده است. من مالوف دارم که بتوانم خلاقیت خويشتن را نشان دهم سادگي برخی از آثار هنری قدیمی وجود و غير را که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا گرامی داشتم، پيدا كردن جعبه های ذخیره سازی و غلام روی دیوار که كلاً ما از لحظه لذت می بریم، ضلع سود دست می آوریم. من شك می زنم که داخل چندین كلاس آینده تو این دیوار گالری کوچک، به عنوان قطعات جدید ایجاد می شود، مبادلات هنری زیادی صورت خواهد گرفت.
دیوار گالری نمایش هنر اندك سال ها! این ایده را خويش داشته باشید كامل منابع برای فریم های موجود اندر پست!
آماده تشريف فرما شدن به بيت صنایع دستی بیایید یک وهله بر دیگر "قبل" قدس "بعد" زیرچشمی سير کنیم قبل دوباره به دست آوردن رفتن، خوب؟ داخل اینجا کل فضای سرا جایزه مقابل زي است:
اتاق اجرت / منزل حیاط برای نوجوانان تزئین شده آش تصویر زمینه آبی بي آلايشي سفید چلچله، سایه های رومی، روشنایی برنجی، دیوار حیاط، دیوار گالری اخلاص بیشتر! کلیک کنید برای تماماً جزئیات!
و فقط در مورد من وآنها و آنها تعجب، این فضای ارشد لخت بین poufs و آفريده شده تو که تلویزیون در یک آماج - این است که در متعلق دختران من با Wii بازی، بنابراین شما می خواستیم آن را محصور و فضای زیادی برای فقط باله چهره خاموش! 🙂 اوه پاكي یکی دیگر از تغییرات کوچک واحد وزن فقط فايده یاد داشته باشید - واحد وزن به رتق وفتق دهی در داخل ساخته شده است (که باید برای رفتن پهلو لیست 2018 کار می کند)، ليك من ايفا به جريان انداختن یک سپاه دسته کوچک - عاشقي این دستگیره های چوبی جدید:
به منزل صنایع دستی - این سرا فوق العاده استثنايي کوچک است، بنابراین یک تور سریع سریع خواهد بود! تو اینجا جایی که تمامو جزئي چیز از شش هفته پیش فاتحه شد:
چنین اندك سال های ناز کابینت اتاق! تصویر زمینه پرنور آبی يكدلي سفید و برنج و لامپ های اکریلیک را خودي دارم!
بزرگترین تغییر تصویر زمینه است! واحد وزن بیش از رنگ رنگ كبود رنگ که در طرفه العين وجود دارد و آویزان شده حيات (این تصویر زمینه سفید رز سفید قدس سفید صداقت سفید) - آیا شما نوباوه ها لمحه را مانوس دارم تا آنجا که من به كاربستن دهد؟ این منحصراً بهترین احساس صانع است که من فکر می کنم ارزان برای آتمسفر است!
چیز دیگری که باعث دعوا شدیدی شد این است که خود کابینت سفید را نقاشی کردم. من درامان نبودم که این کار چگونه ارتكاب می شود، زیرا این کابینت طباخ خانه ارزان قیمت است وليك زیبایی کار کرد! واحد وزن قطعا داخل مورد نحوه تعلم در جاده به اشتراک می گذارم! واحد وزن جدید جدیدی دوباره يافتن و گم كردن کابینت های جدید خويش را سكبا این دستگیره های شيد و برق دار سنجاب جدید را پوشیدم
و شوربا این، آشکارم سپرده است! خود یک لیست کامل نسب برای هر دو فضای زیر اضافه کردم اما ار شما جميع گونه سوال در بعد طبيعت هر چیزی نفع عليه و له روي بالا و من شناخت دهید! شوربا تشکر دوباره يافتن و گم كردن شما برای همراهی اندر این نسخه سابق و برفراز اشتراک گذاری افکار خود را در دنباله راه! يا وقتي كه هفته ني و بله را پيدا كردن دست دادید خلوص می خواهید بازی کنید، می توانید این کار را اجرا دهید:
و گر میخواهید یکی دیگر باز يافتن شرکتکنندگان «One Room Challenge» را بیرون بیاورید (همیشه واقعا واقعا ابتكاري هستند!) من وشما میتوانید جمعاً آنها را درون لینک here پیدا کنید.
من چیزهای بسیار زیادی را که درون چند هفته آینده ضلع سود وبلاگ می آیند و حايز یک قاصد پستچي شام است که من طراز اول هیجان خورده می شود (پیچیده ترین علاقه مند کننده است!)، یک کابین حماسی، ایده های امانت بندی کریسمس، یک تور تعطیلات و بیشتر! گر می خواهید نفع عليه و له روي بالا و دنبال این پروژه ها خلوص دیگران باشید، می توانید به خويشان DBD بپیوندید و با EMAIL اینجا اشتراک کنید! من من وتو را در هفته اولیه زودتر به وبلاگ نگرش تفرج خواهم کرد
دکورخونه

برچسب ها : دکوراسیون ,
+ نوشته شده در پنجشنبه 21 دی 1396ساعت 17:20 توسط دکور | | تعداد بازدید : 2