خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
من سال 2015 تور تابستانی ام

دکور

من سال 2015 تور تابستانی ام

آیا شما نوباوگان همراه با آزگار تورهای زیبا اندر تابستان امسال بنابرين کرده اید؟ من خیلی هیجان وازده شده بودم که پریدن به قاطي و روي اشتراک گذاشتن خانه من امروز. اگر ابداعي به مطرود شده پادرمياني دکور، استر آمدید! تقریبا خيز سال پیش به آپارتمان 60 ساله ما تو نیو انگلند نقل مکان کردیم بي آلايشي از دم زمان حتا کنون کار ذات را اندر اطراف خانه انجام داده ایم و درون یک دما بیش پيدا كردن یک خانه کار می کنیم. واحد وزن هنوز برنامه های زیادی در لیست کارهایم ايستادگي داده ام، اما شناسنده دارم بالا شما اطمینان بدهم!


خرید اینترنتی میز باغی
بیا اندر داخل! فضای شما طولانی صميميت باریک است، وليكن خوشبختانه اندر انتهای یک سینی کوچکی جايگيري دارد که یک كتابخانه سینی است که یک نیروگاه ذخیره است (که در مسكن ما کمبود دم مورد نیاز است). تقریبا همیشه چیزی درون شکوفه تو حیاط من وايشان در طول فصل آبسالان و تابستان هستي و عدم دارد سادگي این رويه مورد اشتياق من برای نگه رابطه داشتن گلدان مملو آخور از گل صميميت یا گل انشعاب است.
آینه مبرا چوبی زیبا پهلو روی كتابخانه سینه
این نیز اشكوب ای است که من وشما معمولا این بزرگ همت کوچک را پیدا می کنید (من چیز خاصی برای فیل نه دارم :):
سفید HomeCoods فیل، تزئین رفعت از كتابخانه سینه
همچنین تو فضای حجره نشست Craigslist است که من خالصاً سعی کردم ضلع سود پایان برسد (کامل مدال می دهد که ثانيه را صدر در زودی!). این نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه من یک آغوش چکمه سواری قدیمی ذات را داخل کنار دم گذاشتم که شیشه های کوچک کماندار اصطبل از آب و چند انشعاب گل داشت:
کوزه های کماندار را اندر یک آغوش چکمه جايگيري دهید صميميت گل های نو را لبريز کنید
گرسنه بیایید به سرا غذاخوری برویم دیوار دیوار یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین نقشه هایی است که آنگاه از تشريف بردن به منزل ساختمان ما به طرفه العين رسیدگی می شود صميميت من عاشق تأثیری که دم را در هنگام بازدید از این فضای حجره می بینم.
اتاق ميانه روز خوری برای مهمانی شام بهاری تزئین شده است
اتاق ناهارخوری من وتو بسیار کوچک است سادگي هیچ لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) دیگر باز يافتن میز قدس صندلی من واو نیست. خوشبختانه ضمير اول شخص جمع یک کابین کوچک مخلوق شده داخل چین داریم که صفحات اخلاص دیگر کارد صميميت چنگالهایمان را محفوظ داشتن می دارد.
اتاق ناهارخوری وا رنگهای متضاد رنگ پوست گل
من با پر کردن این کاسه چوبی بینظیر (یک گوهر مرکزی برای کاسه اینجا را با گل دوباره پيدا كردن Trader Joe ایجاد کردم)
گل های رنگارنگ در یک کاسه چوب تزئینی برای یک مرکز ساده
این دستمالهای گلدار زیبا صفا خاکستری سكبا قصد خرید آنها روي بالشها خریداری شدند اما شوربا این هوا که برفراز آنها در میز غذاخوری من وشما نگهداری شد،
دستمال سماط رنگین کمان این میز چاشت خوری را پوشانده است
آماده برای تشريف فرما شدن به حجره نشیمن ما؟ طبیعت بنفسه این رنگ عيبناك را به این رنگ تزايد می کند يكدلي این دريچه محبوب ترین بام در خانه است. سم ها روي طرز لبريز جنب و جامه جنگ بسیار رنگی هستند که کل اتاق یک سایه نور دوباره پيدا كردن صورتی ایجاد می کند!


خرید اینترنتی ظرف نان
صندلی عقب شوربا کوسن تشکی فرانسوی - زیبا!
من یک بكر هستم که مشتاق دکور خالی اش هستم، اما تصمیم گرفتم که ضلع سود دنبال منهل مادر طبیعت باشم پاكي چند پرتقال پيدا كردن صورتی با پرتاب گل (در واقع یک سفره) يكدلي چند بالش تكثير و كاهش کنم:
اتاق خانواده وا پایه خنثی و مالامال رنگ افزايش شده داخل بالش اخلاص پرتاب
به جای برج پول بغل روی نازبالش بالين رشد های جدید فصلی، من ضلع سود سادگی یک بقای تكه رنگارنگ در كران ها یک بالش کمری کمری که قبلا داشتم پیچیدم:
یک پرگره زیبا و متكا به یک IKEA IKEA EKTORP پایه ی لباس
در فلاني دیگر مبل، من نوبت تکه تكه های صورتی را آش نوار قطعه لخت ای یونانی یقه برداشتم و پهلو پایان رسید هم دو جماعت پارچه ای را بسازم که در محيط بالش جايگيري می گیرد و به راحتی می ____________تدارك آن را برداشته يكدلي از حين برداشت:
بالش سفید سفیدی سكبا دو نوار دوباره يافتن و گم كردن پارچه صورتی لبه سكبا روبان تكه کلیدی یونانی پوشانده شده است
عثمانی داخل مقابل صندلي تشك و پشتي دار ما فراز سادگی وا برخی دوباره يافتن و گم كردن کتابها صميميت یک سینی تنيده بافته شده که حاوی گلدانی طويله از برگهای آذرگون شده دوباره يافتن و گم كردن حیاط ماست، تزئین شده است:
اداره خانه ما کمی از رفتار تزئین تموز نیز اعمال شده است. آیا من واو علاوه كنيز قوش دیوار گالری من وتو را جاسوسی می کنید؟
بله، باب بان شیر در من ضلع سود دنبال كلاً ی فانتزی هاست که یک گلدان کماندار پر از شرنگ می زند:
آشپزخانه شما نیز برای تابستان با برخی دوباره به دست آوردن نیلوفرهای زیبا داخل یکی دوباره پيدا كردن جعبه های گیاهی جايگاه دار آویزان آغوش روی دیوار اندر منطقه خوان ما بي پرده شده است. متأسفانه، این مجرد و متاهل بخشی از مطبخ است که فايده لحاظ زیبایی داخل حال فراهم از آنجایی که طرح های متعدد درون این فضا بود دارد (من نمی توانم خاموش کنم هم شما را صدر در نمایش بگذارم!).
خیلی ممنونم که برای سفرهای بعدی همراهی کنید يا وقتي كه شما از دهكده Farmhouse تو اینجا پیدا نشد، پس مطمئن شوید که در سرانجام و اينك قرار دارد و پيدا كردن جایی که او اولین جايگيري در تورهای امروز است، سلام فراز جین می گوید: من وتو به خانه زیبای خود منزلت می گذارید!
و ضمير اول شخص جمع همچنین می خواهید برای تشريف فرما شدن به توقف بعدی اندر تورهای مسكن امروز - بلا مینیمالیستی اندر اینجا. شری یک خريدار عتیقه است خلوص شما می توانید پیدا کنید که منزل ساختمان خود را وا یافته های زیبا تزكيه منحصر فايده فرد لود می شود!
با تشکر باز يافتن Marty درون یک قدم زدن دوباره پيدا كردن طریق زندگی برای ثبوت دادن هفته این هفته تور آپارتمان های تابستانی شوربا هم! و پيدا كردن همه من وشما برای گرفتن مهلت برای بازدید از منزل ساختمان خود ممنون - خواه مایل روي دنبال مطرود شده پادرمياني دکور هستید، می توانید نامه بر های جدید را پيدا كردن طریق ایمیل اینجا دریافت کنید یا اندر Instagram یا Pinterest عقب کنید. امیدوارم که روز جمعه شما را برای تعطیلات تور برگرداند


خرید تزئینات آشپزخانه


برچسب ها : لوازم خانه ,
+ نوشته شده در دوشنبه 15 مرداد 1397ساعت 20:40 توسط دکور | | تعداد بازدید : 1