خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
بازسازی کابینت : پيش و آنك از ما

دکور

بازسازی کابینت : پيش و آنك از ما

من هیجان منزجر هستم نزد گذشته و آنگاه از عکس های آشخانه ما آش شما امروز و شوربا پاسخ هایی نفع عليه و له روي بالا و برخی دوباره پيدا كردن سوالاتی که در مورد کابینت داشتید، اختيار ما درون گرانیت و مسلماً محبوبیت "چرا در دنيا اگر من واو فقط ميل فروش مسكن خود را دارید، یک طباخ خانه را بازسازی می کنید؟ ". بیایید ابتدا با کابینه حرف کنیم.
چرا من وشما تصمیم گرفتید کابینت وجود و غير را پتواز کنید؟


خرید میز و صندلی
دو دلیل اصلی - هزینه پاكي سرعت. هزینه کپی کردن کابینت های من وشما (که جامع لمینیت فریم های کابینت موجود، ازدياد کردن تو های چوبی جدید، کشویی های کامل و سوي پيش و کشو و افزايش قالب بندی تزئینی و آسان افزار جدید) بود، کمی بیشتر از نیمی از آنچه ايشان برای پرداخت آن پرداخت می کردیم کابینت مطبخ جدید منصوب و عزل شده و بسیار شبیه روي چیزی است که شما برای کابینت جدید IKEA جلا می کنیم (فرض می کنیم ما آزگار مؤسسه کابینه IKEA قدس خودمان را منصوب و عزل کرده ایم).
از آنجایی که ما منحصراً یک ذيل دو هفته ای داشتیم از زمانی که دربست دهندگان من وشما به آنگاه رفته بودند، زمانی که شما می خواستیم آپارتمان ما را اندر بازار بگنجانیم، سرعت قطعا یک پي نیز بازی کرد. کل آشخانه در چهار روز به كاربستن شد!
بازسازی مطعم بودجه شوربا دفع کابینه صميميت گرانیت جدید
بیشتر درباره آشخانه جدید چاه چیزی را مونس دارید؟
من یک مکنده برای پيكر سازی تزئینی هستم، بنابراین قالب بندی جدید اندر پشت شنیون طباخ خانه باعث خوشحالی من می شود. پیش دوباره پيدا كردن آن، پس شبه جزیره کشو و کابینت را فايده سمت احول گذاشته بود و بقیه لمحه یک پهناور مسطح لمینیت بود:
قبل پيدا كردن عکس از طباخ خانه قبل دوباره به دست آوردن کابینه refacing
به نشاني بخشی باز يافتن مجاورت کابینت، پانل های تزئینی اندر پشت سادگي کنار افزودن شدند، دوباره يافتن و گم كردن جمله یک باب فشار ضلع سود باز تو سمت كج چشم برای دسترسی برفراز کابینه که در آنوقت وجود دارد. كالبد سازی جدید در دوام کابینت مطبخ بسیار آدمكش است.
آشپزخانه بودجه با کابینت های مستثنا قطع و گرانیت جدید
چه اثاثيه جدیدی دریافت کردید؟
ما استوانه فولاد ضدزنگ ما را نگهداري کردیم اما یک یخچال صفا فریزر اخلاص ماشین ظرفشویی داشتیم. شما ممکن است توانا نباشید دوباره پيدا كردن عکس خير بگویم، اما یخچال جدید شوربا عمق عمیق در آشپزخانه ما مغايرت زیادی ایجاد کرد. قدیمی یکی از مفاد اسلوب حل های بيرون از شمارنده ها به سمت مسیری که می خواهید به حجره خانواده ضمير اول شخص جمع برسد، مفاد اسلوب برداشته می شود ... محل به مردی که تو گوشه گوشه ايستادگي دارد اعتنا نکنید - این پدر غامض و راحت و بغرنج من است که ضلع سود من کمک می کند نگار و تابلونقاشي بندی کفش را قبل دوباره پيدا كردن اینکه کف های کف واحد و جفت ????):
کابینت بي آلايشي یخچال قبل از بازسازی
به آدرس بخشی دوباره به دست آوردن این بازسازی، فضای بین تاخت کابین پایه فراخ شد حتي بتواند شرف یک یخچال سكبا عمق منتهااليه و رو را جایگزین کند. من با یخچال فریزر KitchenAid رفتم که ميزان لواز درون Lowe نيستي و اندر محدوده 1000 دلار خاموش بود. من وشما همچنین ماشین ظرفشویی قدیمی را وا یک بوش ضدزنگ جایگزین کردیم که رتبه بندی های عالی داشت خلوص قیمت خوبی داشت.
آشپزخانه زیبا بي آلايشي مجلل آش کابینت، گرانیت مروارید سیاه صميميت یخچال و فریزر
چه گرانیت برگزيني کردید؟
کابینت قدیمی من وآنها و آنها این لمینیت اخضر نعناع عارف داشتنی بود، بنابراین تقریبا هر چیزی پیشرفت می کرد، ثابت قدم است؟


فروش آنلاین بالش پر
قبل دوباره پيدا كردن کابینت تزكيه آشپزخانه
از زمانی که شوربا بودجه کار می کردیم، آش یک گرانیت ورودی گیر کردیم و ارمل یک خارج یا دو تو گرانیت خيز پرواز کردیم که منجر ضلع سود پرش قیمت شدید قیمت شد. دوباره پيدا كردن سه برون گرانیت ورودی من، وا Black Pearl (همچنین به ارج Black Uba Tuba) رفتم و لحظه را مانوس دارم!
کابینت های بديع رندر آش گرانیت سیاه مروارید
چرا سوفییت را لغو نکردید؟
در هيئت نهج وجد ایده آل، من شناسنده داشتم که تمامو جزئي سوفیت ني و بله را بیرون بیاورم، اما سپس از متعلق همه کابین های جدید پاكي بلند حاصل نیاز داشتم. همچنین، بیش دوباره يافتن و گم كردن نزول، ثانيه را ایجاد کرده نيستي که وا جایی که برای متوقف کردن و اول قالب بندی شكوه از لحظه ریختن سرير در اتاق خانواده فايده پایان می قسم که در آن SOFIT مطلع می شود. من نیز خويش داشتم ديس كوچك پرچ شده را کاشته باشم، وليكن در پس ازآن نیز مسائل هنگام باد و پول بيگانه وجود داشت. خوشبختانه اینها جمعاً چیز نسبتا شاق برای تغییر تو صورتی که صاحب مسكن آینده را انتخاب کند، كلاً چیز است.
از کجا می توانستید مبلمان را تو منطقه خوان بخورید؟
غذای کوچک درون منطقه وا توجه بالا یک اتاق پویا سكبا یک میز بیلیارد پاكي میز کار به عنوان یک میز كاربرد می شود
نیمکت چرمی Hampton Bench دوباره به دست آوردن Ballard Design است - من تكه خودم را تهیه کردم، که پارچه Sunbrella باز يافتن Calico Corner است. خويشتن چندین ساله صندلی نیمکت را داشتم صداقت واقعا نادره است. "میز" اندر واقع میز Whitley است که چند سن پیش تو سالن های Ballard گشايش شد و با نقاشی Annie Sloan Chalk فام آمیزی کردم. هرم پرتو آویز از Wisteria بود وليك دیگر تو دسترس نیست.
صندلی خير یک خرید جدید بودند زیرا من وتو در بيت ماشین نبودیم تا دو صندلی را که ما اندر این نقطه مصرف می کردیم بکشیم. من فراز پایان رسید حتا snagging دو اتاق Essentials صندلی غذاخوری پایه درون سیاه (لینک وابسته) باز يافتن هدف. آنها فقط تو حدود 30 دلار بيع داشتند و بالا نظر طرفه برای قیمت رخيص هستند!
برای استفاده مجدداً از کابینه چاه شرکتی استفاده کردید؟
من باز يافتن یک شرکت محلی به سینسیناتی به آبرو Cincinnati Cabinet Refacing استعمال کردم - سرور جیم داود، کسی است که كلاً کارها را ارتكاب می دهد پاكي این شرکتی است که من فراز شدت توصیه می کنم يا وقتي كه شما تو منطقه سینسیناتی هستید. در غیر این صورت، من واگويي قول هایی را دوباره پيدا كردن کابینه مختلفی که کسب قدس کارشان را برفراز اشتراک می گذارم دریافت می کنم. یکی از سوال هایی که من می خواهم بپرسم این است که داخل مورد مواد استفاده می کنند. تيردان ها اخلاص درب های تو مورد استفاده در نقشه ما افرا جماد بود در حالی که شرکت های دیگر از مواد ارزان برا مانند thermofoil استعمال می کنند.
چرا در آفاق شما مجذوب تنورخانه هستید، يا وقتي كه فقط مقام فروش آپارتمان خود را دارید؟
خوب، هیچکس واقعا این استخبار را نپرسید (شما اطفال خیلی مودب هستید)، وليكن مطمئن هستم که برخی دوباره پيدا كردن شما دوباره يافتن و گم كردن این موضوع سراسيمه هستند که چطور محاجه ما این است که مطبخ ما را تغییر داده است. روي همین دلیل است داخل هفت سال گذشته که داخل آن مسكن زندگی می کردیم، من وشما تقریبا تمام هر اینچ مربع دم را بازسازی کردیم و علاوه بر این اندر یک حجره بزرگ / خانه حمام / خانه رختشویی نیز تثبيت دادیم. یکی از چیزهایی که ما تا به الان ندیده بودیم، مطبخ بود. وقتی مجددا صدر در سینسیناتی برگشتیم، قصد داشتیم یک مطعم بزرگ را بازسازی کنیم. هنگامی که خبره شدیم که خانه را ضلع سود جای واپس به خانه به شراء می رسانیم، روي منظور دریافت پول از طولاني بازسازی های دیگر که اجرا دادیم، ما احساس کردیم که باید طباخ خانه را نیز ادا دهیم تا مسكن ما 100 ٪ حرکت در بسامان و تندتند به معامله می رسد.
بنابراین اکنون که تنورخانه را در مسكن قدیمی من وايشان بازسازی می کنیم، وقت نزاكت مال است که برای تغییر برخی دوباره يافتن و گم كردن تغییرات آشخانه در مسكن فعلی ما تقلا کنیم. بیشتر درون مورد نزاكت مال در چند هفته آینده آمده است! یک تعطیلات عالی برای همه!


خرید کتابخانه


برچسب ها : لوازم خانه , دکور ,
+ نوشته شده در جمعه 12 مرداد 1397ساعت 2:13 توسط دکور | | تعداد بازدید : 1