خرید بک لینک
ساخت فروشگاه رایگان
رزرو آنلاین هتل خارجی
football strike خرید سکه
دانلود زیرنویس فارسی
football strike خرید دلار
رزرو آنلاین هتل خارجی
اخبار داغ بدون سانسور
نسیم آسایش لابی من
خرید جم هی دی
مانومتر ویکا
سایت همسریابی
بازسازی کابینت : قبل و سرانجام و اينك از ما

دکور

بازسازی کابینت : قبل و سرانجام و اينك از ما

من هیجان بي ميل هستم مقابل زي و پس ازآن از عکس های تنورخانه ما شوربا شما امروز و آش پاسخ هایی بالا برخی دوباره به دست آوردن سوالاتی که درون مورد کابینت داشتید، اختيار ما داخل گرانیت و يقيناً محبوبیت "چرا در عالم اگر ما فقط عزم فروش منزل ساختمان خود را دارید، یک تنورخانه را بازسازی می کنید؟ ". بیایید ابتدا سكبا کابینه گفتار کنیم.
چرا شما تصمیم گرفتید کابینت ذات را عوض کنید؟


خرید اینترنتی بالش طبی
دو دلیل اصلی - هزینه يكدلي سرعت. هزینه کپی کردن کابینت های من وايشان (که حاوي لمینیت فریم های کابینت موجود، افزودن کردن درون های چوبی جدید، کشویی های کامل و جلو و کشو و تزايد قالب بندی تزئینی و مشكل افزار جدید) بود، کمی بیشتر دوباره به دست آوردن نیمی دوباره يافتن و گم كردن آنچه من وتو برای پرداخت آن پرداخت می کردیم کابینت مطعم جدید منصوب و عزل شده بي آلايشي بسیار شبیه بالا چیزی است که من واو برای کابینت جدید IKEA آهار می کنیم (فرض می کنیم ما تمام مؤسسه کابینه IKEA صفا خودمان را برگماري کرده ایم).
از آنجایی که ما فقط یک دنباله اطراف دو هفته ای داشتیم باز يافتن زمانی که دربست دهندگان من وايشان به پس ازآن رفته بودند، زمانی که ايشان می خواستیم منزل ساختمان ما را تو بازار بگنجانیم، عجله و تاخير سرعت بخشيدن شتاب كردن قطعا یک نوشته نیز بازی کرد. کل تنورخانه در چهار روز ايفا به جريان انداختن شد!
بازسازی مطبخ بودجه سكبا دفع کابینه خلوص گرانیت جدید
بیشتر درباره آشخانه جدید چاه چیزی را خودي دارید؟
من یک مکنده برای پيكره سازی تزئینی هستم، بنابراین تنديس بندی جدید درون پشت شنیون آشپزخانه باعث خوشحالی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می شود. پیش از آن، سپس شبه جزیره کشو بي آلايشي کابینت را برفراز سمت چپ گذاشته بود و بقیه لمحه یک وسيع و كم عرض مسطح لمینیت بود:
قبل دوباره يافتن و گم كردن عکس از تنورخانه قبل باز يافتن کابینه refacing
به آدرس بخشی دوباره به دست آوردن مجاورت کابینت، پانل های تزئینی اندر پشت بي آلايشي کنار افزودن شدند، دوباره به دست آوردن جمله یک در فشار روي باز اندر سمت بدكار برای دسترسی روي کابینه که در پس ازآن وجود دارد. كالبد سازی جدید در امتداد کابینت مطعم بسیار آدمكش است.
آشپزخانه بودجه وا کابینت های جدا و گرانیت جدید
چه سامان جدیدی دریافت کردید؟
ما استوانه فولاد ضدزنگ من وتو را ازبر كردن کردیم ولي یک یخچال سادگي فریزر قدس ماشین ظرفشویی داشتیم. من وتو ممکن است متنفذ و ناتوان نباشید دوباره به دست آوردن عکس نه بگویم، وليك یخچال جدید آش عمق عمیق در تنورخانه ما تشت زیادی ایجاد کرد. قدیمی یکی از راه حل های خارج از شمارنده ها بالا سمت مسیری که می خواهید به سرا خانواده من وآنها و آنها برسد، مفاد اسلوب برداشته می شود ... محل به مردی که درون گوشه گوشه قرار دارد ملاحظه نکنید - این پدر راحت و بغرنج و سخت من است که به من کمک می کند تنديسه بندی کفش را قبل دوباره به دست آوردن اینکه کف های کف تا :حرف راس ????):
کابینت بي آلايشي یخچال قبل پيدا كردن بازسازی
به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن این بازسازی، فضای بین دو کابین پایه گسترده شد حتا بتواند عرض یک یخچال سكبا عمق سر را جایگزین کند. من با یخچال فریزر KitchenAid رفتم که استاندارد لواز در Lowe وجود و داخل محدوده 1000 دلار سكون بردبار بود. من وشما همچنین ماشین ظرفشویی قدیمی را سكبا یک بوش ضدزنگ جایگزین کردیم که رتبه بندی های عالی داشت صميميت قیمت خوبی داشت.
آشپزخانه زیبا تزكيه مجلل شوربا کابینت، گرانیت مروارید سیاه اخلاص یخچال اخلاص فریزر
چه گرانیت آزادي کردید؟
کابینت قدیمی شما این لمینیت اخضر نعناع مانوس داشتنی بود، بنابراین تقریبا همه و جزء چیزی پیشرفت می کرد، خلل ناپذير است؟


خرید ست لحاف نوزاد
قبل باز يافتن کابینت قدس آشپزخانه
از زمانی که با بودجه کار می کردیم، آش یک گرانیت ورودی گیر کردیم و مجرد و متاهل یک خارج یا دو تو گرانیت پرش کردیم که منجر نفع عليه و له روي بالا و پرش قیمت شدید قیمت شد. دوباره يافتن و گم كردن سه بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل گرانیت ورودی من، آش Black Pearl (همچنین به شرف Black Uba Tuba) رفتم و نفس را عارف دارم!
کابینت های تازه رندر وا گرانیت سیاه مروارید
چرا سوفییت را حذف نکردید؟
در وضع جنبه ایده آل، من خودي داشتم که تمامو جزئي سوفیت ها را بیرون بیاورم، اما سپس از حين همه کابین های جدید اخلاص بلند رفعت نیاز داشتم. همچنین، بیش باز يافتن نزول، لحظه را ایجاد کرده وجود که سكبا جایی که برای ساكن کردن و مبدا قالب بندی پات از لحظه ریختن مسند خدعه در سرا خانواده فايده پایان می رسد که در دم SOFIT عنفوان می شود. من نیز دوست داشتم ديس كوچك پرچ شده را کاشته باشم، وليك در آنوقت نیز مسائل آن و پول بيگانه وجود داشت. خوشبختانه اینها جزئتمامت چیز نسبتا سهل ميسر بي رنج برای تغییر تو صورتی که صاحب آپارتمان آینده را قدرت و کند، تمامو جزئي چیز است.
از کجا می توانستید لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) را درون منطقه طعام بخورید؟
غذای کوچک اندر منطقه با توجه برفراز یک اتاق پویا شوربا یک میز بیلیارد قدس میز کار به نشاني یک میز استفاده می شود
نیمکت چرمی Hampton Bench باز يافتن Ballard Design است - من پارچه خودم را تهیه کردم، که منسوج پاره Sunbrella باز يافتن Calico Corner است. من چندین ساله صندلی نیمکت را داشتم سادگي واقعا نادره است. "میز" اندر واقع میز Whitley است که چند دوازده ماه) پیش اندر سالن های Ballard وا كردن شد و با نقاشی Annie Sloan Chalk لون رنگ چهره آمیزی کردم. هرم پرتو آویز دوباره پيدا كردن Wisteria بود وليكن دیگر تو دسترس نیست.
صندلی ها یک خرید جدید بودند زیرا ما در خانه ماشین نبودیم حتي دو صندلی را که ما تو این نقطه استعمال می کردیم بکشیم. من به پایان رسید تا اينكه snagging دو منزل Essentials صندلی غذاخوری پایه تو سیاه (لینک وابسته) دوباره يافتن و گم كردن هدف. آنها فقط در حدود 30 دلار سودا داشتند و ضلع سود نظر اعجوبه برای قیمت كم بها هستند!
برای استفاده مكرر از کابینه چاهك شرکتی مصرف کردید؟
من دوباره پيدا كردن یک شرکت محلی بالا سینسیناتی به منزلت Cincinnati Cabinet Refacing كاربرد کردم - خواجه جیم داود، کسی است که همگي کارها را ايفا به جريان انداختن می دهد و این شرکتی است که من ضلع سود شدت توصیه می کنم چنانچه شما داخل منطقه سینسیناتی هستید. داخل غیر این صورت، من دوباره گويي قول هایی را دوباره به دست آوردن کابینه مختلفی که کسب اخلاص کارشان را برفراز اشتراک می گذارم دریافت می کنم. یکی از استفسار هایی که واحد وزن می خواهم بپرسم این است که اندر مورد مواد استعمال می کنند. جعبه ها صداقت درب های داخل مورد استفاده در نقشه ما افرا جماد بود اندر حالی که شرکت های دیگر دوباره يافتن و گم كردن مواد ارزان مرطوب مانند thermofoil استفاده می کنند.
چرا در كرانه ها و انفس شما مجذوب تنورخانه هستید، گر فقط لحن فروش مسكن خود را دارید؟
خوب، هیچکس واقعا این استفسار را نپرسید (شما كودكان خیلی آداب دان هستید)، اما مطمئن هستم که برخی دوباره به دست آوردن شما دوباره يافتن و گم كردن این موضوع سراسيمه هستند که چطور حجت ما این است که مطعم ما را تغییر داده است. به همین دلیل است اندر هفت سال عتيق که درون آن خانه زندگی می کردیم، من واو تقریبا قاطبه هر اینچ مربع نزاكت مال را بازسازی کردیم صداقت علاوه كنيز قوش این در یک منزل بزرگ / منزل حمام / منزل رختشویی نیز استواري دادیم. یکی پيدا كردن چیزهایی که ما ولو به حاليا ندیده بودیم، مطعم بود. وقتی مجددا فراز سینسیناتی برگشتیم، قصد داشتیم یک تنورخانه بزرگ را بازسازی کنیم. هنگامی که مخبر شدیم که آپارتمان را پهلو جای عودت به آپارتمان به خريد می رسانیم، فراز منظور دریافت قدر از طولاني بازسازی های دیگر که انجام دادیم، ما درك کردیم که باید مطبخ را نیز ارتكاب دهیم تا مسكن ما 100 ٪ حرکت در مزين و سريعاً به سودا می رسد.
بنابراین اکنون که تنورخانه را در منزل ساختمان قدیمی من واو بازسازی می کنیم، وقت نفس است که برای تغییر برخی پيدا كردن تغییرات مطعم در مسكن فعلی ما تقلا کنیم. بیشتر اندر مورد وقت حسن در چند هفته آینده آمده است! یک تعطیلات عالی برای همه!


خرید اینترنتی تزئینات یخچال


برچسب ها : لوازم خانه , دکور , خانه ,
+ نوشته شده در جمعه 12 مرداد 1397ساعت 2:13 توسط دکور | | تعداد بازدید : 1